Nowe produkty i bestsellery
Legginsy jeździeckie damskie

Legginsy jeździeckie damskie

Legginsy jeździeckie pojawiły się stosunkowo niedawno, ale z każdym sezonem zyskują coraz większą popularność. Są niezmiernie wygodne: masz wrażenie, że siedzisz nie w siodle, a na kanapie. Jednocześnie spełniają one wszystkie funkcje bryczesów.

56 produktów

Kup Legginsy jeździeckie damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Jeździeckie legginsy - maksimum wygody w siodle

Leginsy jeździeckie stają się coraz bardziej popularne wśród amazonek. O ile jakiś czas temu wybierały je tylko odważne, bardzo szczupłe i najczęściej młode osoby, obecnie coraz więcej kobiet decyduje się wypróbować ten nowy model bryczesów. Z rosnącym entuzjazmem.

W Horze zdajemy sobie oczywiście sprawę z zalet legginsów jeździeckich i w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę tych modeli. To, co najważniejsze w bryczesach. Można wybierać spośród fasonów z lejem pełnym lub kolanowym, mamy też termiczne legginsy z podszewką - w niczym nie ustępują normalnym bryczesom. W naszej ofercie znajdziesz legginsy jeździeckie we wszystkich kształtach i kolorach, z różnorodnymi akcentami i zabawnymi detalami. Nie brak im również czysto praktycznych: legginsy jeździeckie Horze są oddychające, utrzymują ciepło lub zapewniają efekt chłodzenia, odprowadzają wilgoć i chronią przed zimnymi wiatrami.

Legginsy jeździeckie - zalety

Getry jeździeckie mają istotną przewagę nad tradycyjnymi bryczesami: pasują jak druga skóra i są niezwykle elastyczne. Podczas gdy normalne bryczesy czasami gryzą lub uwierają, innym razem uciskają pod kolanem, a jeśli nie zostaną prawidłowo założone, mogą być po prostu niewygodne, w legginsach można wręcz zapomnieć, że masz cokolwiek na nogach. Cienki materiał z pewnością nie utknie w butach, nie uciska brzucha, a jednocześnie dobrze przylega do pleców. Legginsy jeździeckie zapewniają zupełnie nowe wrażenia. Z jednej strony to kwestia gustu, ale na pewno warto spróbować. Zapoznaj się z szeroką gamą legginsów jeździeckich w Horze i przekonaj się sama.