Nowe produkty i bestsellery
Derki zimowe

Derki zimowe

Derka przejściowa i derka zimowa sprawią, że Twój koń będzie mógł bezpiecznie przebywać na zewnątrz w chłodne jesienno-zimowe dni. Gruba derka polarowa zapewni dodatkową ochronę.

111 produktów

Kup Derki zimowe na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Derka zimowa dla koni - dodatkowa ochrona w zimne dni

Nasze upodobania mogą zmieniać się szybko jak pogoda w zimie, więc Horze przygotowało bardzo szeroką ofertę. Derki zimowe i derki przejściowe znajdziesz u nas w każdym kolorze i wzorze jaki zapragniesz. Dodatkowo wybierać możesz różne grubości oraz rodzaje wypełnień dla lepszej ochrony konia w zimie.

Derki przejściowe - idealne podczas zmiennych warunków

Zaopatrzenie konia, jak zapewne wiesz z doświadczenia, nie zawsze jest łatwe. Podczas gdy w nocy jest bardzo zimno, zimowe słońce może zapewnić dużo ciepła w ciągu dnia. W tym samym czasie gdy temperatura w stajni może być bardzo przyjemna, na padoku lub wybiegu zimowy wiatr może sprawić, że koń zmarznie. W tej sytuacji pomoc niesie derka przejściowa, które sprawdzi się w zmiennych warunkach.

Derka padokowa zimowa - wszechstronne zastosowanie

Ważne jest, abyś zaopatrzył konia w oddychające materiały. Odpowiednia derka padokowa zimowa sprawi, że koń nie będzie się nadmiernie pocić, a w tym samym czasie pozostanie ciepły. Powinieneś również rozważyć, czy Twój koń powinien nosić swoją derkę cały dzień i noc, czy tylko tymczasowo. Na tej pdostawie możesz odpowiednio wybrać rodzaj zapięcia, dodatkowe zabezpieczenia, takie jak pasek na ogon lub paski na nogi. Dodatkowo derka padokowa 100g może odpowiedzieć lepiej na potrzeby Twojego konia niż derka padkowa 200g. Wybierz najlepiej pasującą gramaturę, materiał i ocieplenie do warunków atmosferycznych i trybu dnia.