Polityka bezpieczeństwa

W Horze wiemy, że zabezpieczenie danych o Twojej karcie kredytowej jest dla Ciebie ważne, co oznacza, że jest to ważne również dla nas. Używamy Certyfikatów Bezpieczeństwa SSL, 128-bitowego szyfrowania. aby zabezpieczyć Twoje dane osobiste online.

Skąd jesteśmy pewni, że te informacje są bezpieczne?

Używamy najnowszej technologii do szyfrowania danych (SSL), aby zabezpieczyć Twoje informacje osobiste. Informacje, które podajesz przy składaniu zamówienia są zaszyfrowane (lub zakodowane) przy pomocy bezpiecznego serwera. To kodowanie sprawia niezwykle utrudnia przechwycenie danych przez osoby trzecie podczas wymiany informacji na naszych serwerach.

Niektóre przeglądarki mogą nie pozwolić na komunikację przez nasze bezpieczne serwery. W tym wypadku, nie będziesz w stanie złożyć zamówienia na naszej stronie. W razie jakichkolwiek problemów przy składaniu zamówienia, wydrukuj swoją stronę z zakupami i złóż zamówienie przez telefon, dzwoniąc na numer +47 64 85 71 16. Połączenie spoza Norwegii może skutkować naliczeniem dodatkowych opłat przez operatora.

Aby sprawdzić bezpieczeństwo Twojego komputera, sprawdź lewy dolny róg swojej przeglądarki, jeżeli używasz Netscape, lub prawy dolny róg swojej przeglądarki, jeżeli używasz Internet Explorer. Jeżeli znajduje się tam niezłamany klucz lub zamknięta kłódka, technologia szyfrowania jest aktywna i serwer jest bezpieczny. Możesz także sprawdzić adres strony internetowej; przy połączeniu z bezpiecznym serwerem adres internetowy powinien zaczynać się od "https://".

Co w przypadku linków do zewnętrznych stron internetowych?

Nasza strona może zawierać linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi nie mamy kontroli. Ani my, ani usługi stron trzecich, zażądzający naszymi stronami, nie są odpowiedzialni za linki zewnętrzne oraz ich zawartość lub działania włascicieli tych witryn. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności i bezpieczeństwa każdej strony internetowej, którą odwiedzasz.

Czy muszę w jakiś sposób włączyć funkcję bezpieczeństwa, przy dokonywaniu zakupów?

Funkcje bezpieczeństwa są automatycznie zawsze włączone. Nie musisz robić nic poza zakupami. Kliknięcie "Przejdź do kasy" wystarczy, aby rozpocząć bezpieczny proces płatności w naszym sklepie.

Jak sprawdzić, czy jestem bezpiecznie połączony/a przy składaniu zamówienia?

Po kliknięciu przycisku "Przejdź do kasy", Twoja przeglądarka szuka cyfrowego certyfikatu, aby potwierdzić bezpieczne połączenie z naszym sklepem. Gdy uda się utworzyć pozytywne ID, Twoje zamówienie będzie bezpieczne.

Czy wszystkie strony na waszej witrynie są bezpieczne?

Większość naszych stron udostępnia informacje o Horze i naszych produktach, które są dostępne dla każdego, dlatego nie ma powodu, dla którego te strony miałyby być "bezpieczne". Strony, które zabezpieczamy to te, na których faktycznie składasz zamówienie, zarządzasz Swoim kontem, sprawdzasz ostatnie zamówienia, lub w kasie. Na przykład: cały proces składania zamówienia, od wstępu do finalnego potwierdzenia, jest całkowicie bezpieczny.

Czy moje informacje są bezpieczne, kiedy są przesyłane przez internet?

Wszystkie Twoje informacje są szyfrowane jeszcze zanim zostaną przesłane przez internet, potem są rozszyfrowane dopiero po dotarciu do naszych bezpiecznych serwerów.

Zgoda
Traktujemy prawo do prywatności naszych użytkowników bardzo poważnie. Ta Polityka bezpieczeństwa wyjaśnia jak pewne dane o Tobie mogą być przetwarzane.