Ceny i opłaty za dostawę


Ceny w naszym sklepie mają wliczony VAT, ale nie opłaty za dostawę.

Wszystkie zamówienia są pakowane i wysyłane z naszego centralnego magazynu w Holandii do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Horze ma prawo na dodatkowe opóznienia w sezonie i podczas okresu kampanii. Dla zamówień posiadających haft, czas skompletowania wydłuża się o 1-3 dni. Przesyłki nie mogą zostać dostarczone na adresy skrzynki pocztowej. Niektóre produkty są zamawiane od naszych partnerów, co zwiększa czas dostawy. Prosimy odwołać się do szacowanego czasu dostawy widocznego na stronach produktu oraz w kasie.

Wysyłka jest darmowa tylko dla standardowej dostawy zamówień powyżej 299 złotych. Klient powinien liczyć się z dodatkowymi opłatami, opisanymi w koszyku, w przypadku zamówienia do domu. Darmowa wysyłka nie dotyczy produktów, którym przydzielona została dodatkowa opłata za dostawę, takich jak wózki oraz inne duże produkty do transportu zwierząt. Jeżeli na produkt nałożona jest dodatkowa opłata za przesyłkę, poinformujemy Cię o tym na stronie produktu.

Koszty wysyłki na terenie Polski przy zamówieniu o wartości powyżej 299 złotych  - 0,00 złotych - dostawa gratis

Koszty wysyłki na terenie Polski przy zamówieniu o wartości poniżej 299 złotych:

Dostawa do domu z GLS                29,99 zł


Jeżeli wystąpi błąd w cenie (klient powinien w granicach prawa konsumenta zrozumieć powstały błąd), sprzedawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia i odmówienia sprzedaży produktów z błędnymi cenami.