-25% na wszystko od Horze *
Użyj kodu MIDWEEK
Kopiuj
Pomyślnie skopiowano do schowka
* Informacje o kampanii

Lekkie derki padokowe

Derka przeciwdeszczowa pozwala na utrzymanie konia w suchości i zapewnia wygodę w niesprzyjających warunkach pogodowych. Nie pozwól, aby deszcz, mżawka, mgła i deszcz ze śniegiem pokrzyżowały Ci plany i sprawiły, że Twoj koń nie będzie czuć się komfortowo.

Twoje filtry:
23 produktów

 

Derka przeciwdeszczowa jako całoroczna ochrona


Derka padokowa przeciwdeszczowa dla koni to inwestycja na cały rok, której nie pożałujesz. Zimą, kiedy koń spędza czas w śniegu lub deszczu ze śniegiem utrzymasz go suchego i zapobiegniesz przeziębieniom i innym chorobom związanym z mokrą pogodą. Wiosną i jesienią derka przeciwdeszczowa dla konia, sprawdzi się jako derka całoroczna i uchroni przed wahaniami temperatury i deszczem. W lecie, nie straszne będą Ci ulewy i przelotne deszcze. Derka przeciwdeszczowa jest zatem naprawdę wszechstronna.

Derka padokowa Horze- rozmiar, kolory i cechy


Horze oferuje niezwykle bogaty asortyment w kategorii derek. Derka przeciwdeszczowa występuje w wielu wariantach. Derka padokowa zawiera różne gramatury. Derka padokowa 100g lub derka padokowa 200g - wybór należy do Ciebie. Jeśli potrzebujesz derki dla kuca lub dużego konia w Horze znajdziesz wszystkie możliwe rozmiary, pasujące na każdego konia. Wstawki, krzyże, podwójne zapięcia na piersi, paski na ogony, proste zapięcia - w zależności od tego, czego potrzebuje Twój koń w Horze odnajdziesz odpowiedni projekt.