Black Weekend - zaoszczędź do 70%!
Zacznij oszczędzać
Lekkie derki padokowe

Lekkie derki padokowe

Derka przeciwdeszczowa pozwala na utrzymanie konia w suchości i zapewnia wygodę w niesprzyjających warunkach pogodowych. Nie pozwól, aby deszcz, mżawka, mgła i deszcz ze śniegiem pokrzyżowały Ci plany i sprawiły, że Twoj koń nie będzie czuć się komfortowo.

28 produktów

 

Derka przeciwdeszczowa jako całoroczna ochrona


Derka padokowa przeciwdeszczowa dla koni to inwestycja na cały rok, której nie pożałujesz. Zimą, kiedy koń spędza czas w śniegu lub deszczu ze śniegiem utrzymasz go suchego i zapobiegniesz przeziębieniom i innym chorobom związanym z mokrą pogodą. Wiosną i jesienią derka przeciwdeszczowa dla konia, sprawdzi się jako derka całoroczna i uchroni przed wahaniami temperatury i deszczem. W lecie, nie straszne będą Ci ulewy i przelotne deszcze. Derka przeciwdeszczowa jest zatem naprawdę wszechstronna.

Derka padokowa Horze- rozmiar, kolory i cechy


Horze oferuje niezwykle bogaty asortyment w kategorii derek. Derka przeciwdeszczowa występuje w wielu wariantach. Derka padokowa zawiera różne gramatury. Derka padokowa 100g lub derka padokowa 200g - wybór należy do Ciebie. Jeśli potrzebujesz derki dla kuca lub dużego konia w Horze znajdziesz wszystkie możliwe rozmiary, pasujące na każdego konia. Wstawki, krzyże, podwójne zapięcia na piersi, paski na ogony, proste zapięcia - w zależności od tego, czego potrzebuje Twój koń w Horze odnajdziesz odpowiedni projekt.

Kup Lekkie derki padokowe na horze.pl

W horze.pl możesz wygodnie robić zakupy online i otrzymać produkt już po kilku dniach.

Po prostu zamów online i ciesz się tymi zaletami:

🚚

Darmowa dostawa od 300 PLN

💳

Wiele metod płatności

Darmowe zwroty

📞

Bezpłatna obsługa klienta i czat

Zamów Lekkie derki padokowe na horze.pl już teraz!