Zaoszczędź do 50% na wielu produktach
Bryczesy jodhpur damskie

Bryczesy jodhpur damskie

Bryczesy Jodhpur są szeroko rozcięte na końcach nogawek. Można je wygodnie nosić do niskich butów jeździeckich lub idealnie połączyć z butami Jodhpur.

15 produktów

Kup Bryczesy jodhpur damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Bryczesy Horze Jodhpur to wygodny wariant do jazdy rekreacyjnej

Bryczesy Jodhpur z szerokim, luźnym obszyciem nogawek idealnie pasują do butów Jodhpur podczas jazdy w terenie lub jeśli wolisz bardziej swobodny wygląd. Elastyczne mostki bryczesów Jodhpur, które biegną pod stopą, utrzymują spodnie w miejscu, aby nie mogły się podnieść, sprawiając, że noga wydaje się długa i szczupła, niezależnie od tego, czy siedzisz w siodle, czy stoisz na ziemi. Bryczesy Jodhpur damskie pozostają luźne, ale nadal dobrze się dopasowują i, podobnie jak normalne, obcisłe bryczesy, zapobiegają tarciom w siodle.

Podobnie jak wszystkie inne bryczesy, bryczesy Jodhpur damskie zapewniają wsparcie podczas jazdy i chronią Cię w siodle bez utraty swobody ruchów, a ich luźny krój idealnie dopasowuje się do twoich ruchów. Te modne bryczesy można również łączyć z ulubionymi botkami lub butami jeździeckimi, aby uzupełnić swój strój. Bryczesy Jodhpur są odpowiednie dla każdego jeźdźca i każdego stylu jazdy, a Horze oferuje duży wybór różnych kolorów, krojów, akcentów i detali.

Swobodna i łatwa jazda w bryczesach jodhpur

Jeśli nie chcesz nosić wysokich butów jeździeckich lub czapsów podczas jazdy w terenie, lub jeśli chcesz tylko na chwilę wskoczyć na siodło, spodnie Jodhpur są dla Ciebie idealne. Nie są zbyt ciasne i świetnie pasują, więc nie ograniczają Twoich ruchów. W naszej szerokiej ofercie bryczesów Jodhpur na pewno znajdziesz dokładnie te kolory i detale, które pasują do pozostałych części Twojej garderoby jeździeckiej.