Zaoszczędź do 60% na Horze & B Vertigo!
Zacznij oszczędzać
Bryczesy z krótkim lejem damskie

Bryczesy z krótkim lejem damskie

Bryczesy z krótkim lejem sprawdzą się idealnie dla skoczków, a przy okazji są bardzo wszechstronne. Ich krótki lej na kolana pozwala w każdej chwili łatwo podnieść się z siodła.

15 produktów

Bryczesy z krótkim lejem na kolana zapewniają odpowiedni chwyt i jeszcze więcej stylu

Bryczesy z krótkim lejem kolanowym Horze w niczym nie ustępują bryczesom z pełnym lejem pod względem mody, trendów i elegancji. Lej na kolanach zapewnia właściwe trzymanie, którego potrzebujesz podczas skoków, a w tym samym czasie nie przylega nadmiernie do siodła. Umieszczenie leju utrzymuje kolano dokładnie tam, gdzie powinno być, a ty możesz łatwo usiąść w siodle. Możesz wybrać spośród wielu kolorów, krojów i stylów. Jeśli chcesz skupić się nie tylko na wydajności jazdy, ale także na modzie, na pewno znajdziesz w Horze odpowiednie bryczesy z krótkim lejem - w przyciągających wzrok kolorach, ze świetnymi wzorami na silikonowym nadruku na kolanie i ładnymi, dobrze dobranymi akcentami na kieszeniach, w pasie lub na udach. Horze ma również w ofercie eleganckie, dyskretne bryczesy z krótkim lejem, które wspomogą Cię podczas turniejów w zachwyceniu publiczności eleganckimi skokami.

Bryczesy z krótkim lejem kolanowym są idealne do skoków pokazowych i jazdy wszechstronnej

Podczas skoków jazdy wszechstronnej lub podczas zwykłej jazdy w terenie, bryczesy z krótkim lejem są idealnym wyborem, jeśli cenisz sobie komfort. Dzięki lejowi na kolanie zachowujesz elastyczność i swobodne ruchy w siodle podczas dużych i małych skoków. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bryczesy z krótkim lejem, czy bryczesy z pełnym lejem silikonowym, w każdym wypadku otrzymasz odpowiedni krój z niskim, wysokim lub średnim stanem, różnymi szwami, modnymi akcentami lub nadrukami. Znajdź swoje ulubione bryczesy.

Kup Bryczesy z krótkim lejem damskie na horze.pl

W horze.pl możesz wygodnie robić zakupy online i otrzymać produkt już po kilku dniach.

Po prostu zamów online i ciesz się tymi zaletami:

🚚

Darmowa dostawa od 300 PLN

💳

Wiele metod płatności

Darmowe zwroty

📞

Bezpłatna obsługa klienta i czat

Zamów Bryczesy z krótkim lejem damskie na horze.pl już teraz!