Niezbędne w sezonie muchowym
Odzież jeździecka męska

Odzież jeździecka męska

Odzież jeździecka męska to kolekcje zaprojektowane z myślą o zawodnikach i miłośnikach jazdy rekreacyjnej. W ofercie znajdziesz odzież w wielu fasonach i stylach, uszytą z najwyższej jakości materiałów. Dobrze dobrany strój jeździecki to gwarancja wygody, ale i atrakcyjnego wyglądu.

114 produktów

Kup Odzież jeździecka męska na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Odzież jeździecka męska

Sporty konne stały się inspiracją dla mody codziennej i wyjściowej, dlatego też w Horze znajdziesz szeroki wybór praktycznych, a zarazem stylowych ubrań jeździeckich dla mężczyzn. Podstawowy strój do jazdy konnej to bryczesy z lejem skózanym lub silikonowym. Podobnie jak w przypadku damskiej mody jeździeckiej, w kolekcjach dla mężczyzn również znajdziemy bryczesy męskie z pełnym lejem lub bryczesy męskie z lejem kolanowym. Kurtki jeździeckie dla mężczyzn mają zwykle krótszy krój, by nie krępować ruchów w siodle. Bezrękawniki jeździeckie można łączyć z lekkimi kurtkami, bluzami lub swetrami, szczególnie w sezonie przejściowym.

Odzież sportowa dla jeźdźców

Odzież jeździecka powinna być nie tylko atrakcyjna i modna, ale przede wszystkim praktyczna. Podobnie jak w przypadku innych sportów, tutaj również liczy się przede wszystkim funkcjonalność użytych materiałów. Szybkoschnące, przewiewne koszule do jazdy konnej z długim lub krókim rękawem przydadzą się na treningach, a klasyczna koszulka polo weszła już do kanonu mody jeździeckiej. Ubrania do jazdy konnej są uszyte z innowacyjnych materiałów, więc można łatwo dobrać strój na każdą pogodę i porę roku. Skórzane buty do jazdy konnej są szczególnie wygodne, jeśli wybierze się model z elastycznymi wstawkami po bokach. Później wystarczy dobrać do kompletu czapsy lub sztylpyby uzyskać wygodną alternatywę dla klasycznych oficerek. Modele ze wzmacnianymi stalowymi czubkami zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w stajni i podczas obsługi koni. Na chłodne, deszczowe dni polecamy też gumowe oficerki marki Muck Boot.

Odzież konkursowa męska

W naszym asortymencie znajdziesz również wszystko co niezbędne na zawody. Białe bryczesy konkursowe, fraki skokowe i ujeżdżeniowe  - wszystko to mamy w ofercie Horze. Proponujemy również szeroki wybór produktów innych znanych marek. Wybieraj odzież jeździecką męską marek takich jak Cavalliera, Cavalleria Toscana, Pikeur czy Back on Track i znajdź modele, które odpowiadają Twoim gustom i potrzebom.

Najlepsze kategorie