Horze Black Friday - Zaoszczędź do 70%
Legginsy z krótkim lejem damskie

Legginsy z krótkim lejem damskie

Legginsy z lejem kolanowym są idealne dla skoczków. To najbardziej wszechstronny fason. Dzięki przyczepnemu lejowi kolanowemu z łatwością podniesiesz się z siodła w dowolnym momencie, a elastyczny materiał nie będzie krępował ruchów.

10 produktów

Kup Legginsy z krótkim lejem damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Legginsy z krótkim lejem zapewniają dobrą przyczepność i elastyczność.

Jeździeckie legginsy Horze z krótkim lejem w niczym nie ustępują jeździeckim legginsom z pełnym lejem pod względem designu i elegancji. Lej kolanowy zapewnia przyczepność, której potrzebujesz podczas skoku, ale legginsy nie przylegają nadmiernie do siodła. Kolano pozostanie tam, gdzie powinno, a Ty z łatwością znajdziesz wygodną pozycję w siodle. Cienki, elastyczny materiał legginsów jeździeckich z krótkim lejem jak druga skóra i dostosowuje się do Twoich ruchów. Możesz wybierać spośród wielu kolorów, fasonów i stylów. Jeśli poza wygodą i funkcjonalnością zechcesz zapewnić sobie również modny look, w ofercie Horze na pewno znajdziesz odpowiednie legginsy z krótkim lejem w postaci silikonowego nadruku na kolanach. Wzrok przyciągają też starannie dobrane akcenty na kieszeniach, w talii lub na udach

Jeździeckie legginsy z krótkim lejem doskonale nadają się na zawody i do codziennej jazdy.

Podczas treningu skokowego, w trakcie jazdy płaskiej, czy w terenie - legginsy z lejem kolanowym to zawsze dobry wybór. Lej kolanowy pomoże Ci utrzymać dobry dosiad, a także zachować elastyczność i swobodę ruchów na parkurze lub podczas pokonywania przeszkód terenowych takich jak rów czy pień drzewa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz legginsy z lejem pełnym czy krótkim, oferta legginsów jeździeckich Horze obejmuje również różne ich fasony. Sięgnij po getry jeździeckie z niskim, średnim lub wysokim stanem, wykończone różnymi szwami lub modnymi akcentami, takimi jak cyrkonie, nadruk ulubionej marki czy inne ciekawe propozycje. Ciesz się niewyobrażalną swobodą ruchów. Legginsy jeździeckie Horze z krótkim lejem są niezwykle wygodne - łatwo zapomnieć, że masz na sobie bryczesy.