Zaoszczędź do 50% na wielu produktach
Legginsy z krótkim lejem damskie

Legginsy z krótkim lejem damskie

Legginsy jeździeckie z krótkim lejem znakomicie nadają się dla miłośniczek skoków przez przeszkody, ponieważ są niebywale wszechstronne i nie krępują ruchów. Krótki lej pozwala w każdej chwili unieść się nad siodłem, gdy przyjdzie pora zrobić półsiad.

8 produktów

Kup Legginsy z krótkim lejem damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Legginsy jeździeckie z krótkim lejem - znakomite wsparcie, wszechstronne zastosowanie.

Legginsy jeździeckie z lejem kolanowym dostępne w sklepie Horze w niczym nie ustępują modelom z pełnym lejem jeśli chodzi o styl. Ten design zapewnia znakomite wsparcie, nie tylko podczas skoków przez przeszkody. Krótki lej sprawia, że kolano dobrze przylega do siodła, ale nie krępuje ruchów, kiedy chcesz zrobić półsiad. Lekki, elastyczny materiał dopasowuje sie do ciała jak druga skóra i zapewnia niebywałą swobodę ruchów.

Wybieraj spośród wielu dostępnych kolorów, krojów i stylów. Jeślu lubisz się wyróżniać, w Horze na pewno docenisz modele w żywych kolorach, wykończone błyszczącymi akcentami na kieszeniach lub w talii. Jeśli wolisz klasyczne stylizacje, wybierz bardziej tradycyjny design w stonowanych kolorach.

Legginsy do jazdy konnej z lejem kolanowym - w sam raz do skoków i krosu

Legginsy do jazdy konnej z krótkim lejem sprawdzą się podczas skoków lub na krosie, ale nadadzą się też do jazdy rekreacyjnej i wyjazdów w teren. Zapewniają niesamowitą swobodę ruchów, a jednocześnie pozwalają nodze pewnie przylegać do siodła i do boków konia. 

Wybór legginsów z krótkim lejem to w znacznej mierze kwestia gustu, ale w Horze z pewnością znajdziesz  szeroką gamę produktów, które będą Ci odpowiadać. W naszej kolekcji mamy modele z niskim, średnim lub wysokim stanem, z atrakcyjnymi przeszyciami i akcentami takimi jak kryształki czy ozdobne zawieszki. Wiele modeli ma też kieszenie i szereg innych przydatnych cech. W naszej ofercie możesz też wybierać spośród legginsów innych znanych marek taklch jak Spooks

Podobnie jak w przypadku bryczesów, również w przypadku legginsów można wybrać lej pełny lub kolanowy. Wybór to w znacznej mierze kwestia gustu. Legginsy jeździeckie z pełnym lejem zapewniają dobrą przyczepność do siodła. Docenią to szczególnie ujeżdżeniowcy. Dla innych pełny lej jest zbyt sztywny i niewygodny. Skokowcy i amatorzu krosu często wybierają legginsy z lejem kolanowym, ponieważ zapewniają one większą swobodę ruchów. Legginsy do jazdy konnej, tak sao jak bryczesy, mogą mieć lej skórzany, syntetyczny lub silikonowy. Skóra jest z pewnością najbardziej wytrzymała, ale też najbardziej wymagająca, jeśli chodzi o pielęgnację. Niezależnie od rodzaju i materiału, większość legginsów jeździeckich można prać w temperaturze 30°C lub 40°C."