Niezbędne w sezonie muchowym
Odzież jeździecka dziecięca

Odzież jeździecka dziecięca

Tutaj znajdziesz duży wybór odzieży jeździeckiej dla dzieci. Od bryczesów po buty jeździeckie i rękawiczki czy kurtki jeździeckie - Horze oferuje idealny sprzęt dla młodych jeźdźców.

214 produktów

Kup Odzież jeździecka dziecięca na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Odpowiednia odzież do jazdy konnej dla dzieci

Szczególnie ważne jest, aby dzieci miały odpowiedni sprzęt jeździecki, dopasowany do ich potrzeb. Zapewnia to nie tylko dobrą zabawę, ale też bezpieczeństwo podczas jazdy.

Nasza odzież jeździecka dla dzieci wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, tak samo jak kolekcja dla dorosłych Horze. Zwracamy uwagę na maksymalny komfort, aktualne wzornictwo i praktyczną pielęgnację. Dlatego nasz sprzęt jeździecki dla dzieci nie tylko wygląda świetnie, ale także doskonale pasuje i wytrzymuje próbę czasu.

Odzież jeździecka dziecięca - Duży wybór na każdą okazję

Wybierz bryczesy w wielu różnych kolorach, praktyczne kurtki jeździeckie na każdą pogodę, modne koszulki, sztyblety i oficerki w różnych wzorach i rozmiarach oraz rękawiczki do jazdy konnej. Bez trudu dobierzesz idealne ubranie dla swojego dziecka. Oferujemy produkty renomowanych marek, takie jak Cavallo, Pfiff, Mountain Horse i wiele innych, a wszystko to w przystępnych cenach. W szerokiej gamie produktów z pewnością znajdziesz coś dla młodego jeźdźca, bez względu na to, czy Twoje dziecko jeździ konno rekreacyjnie czy sportowo. Dla nas najbardziej liczy się to, aby Twoja pociecha czuła się dobrze w naszej odzieży jeździeckiej. Już teraz zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Odzież jeździecka dla dzieci powinna być odpowiednio dopasowana i wygodna. Koniecznie trzeba też mieć na uwadze względy bezpieczeństwa. Jeśli dziecko dopiero zaczyna swoją przygodę w siodle, nie trzeba od razu kupować całego zestawu akcesoriów. Najważniejszy jest odpowiednio dobrany kask, który skutecznie ochroni głowę. Pod żadnym pozorem nie należy bez niego wsiadać na konia. Przydadzą się też specjalne rękawiczki z gumowym wykończeniem, by małemu jeźdźcowi łatwiej było chwycić wodze. Jeśli chodzi o buty, na początek wystarczą zwykłe gumowce z niewielkim obcasem, żeby noga nie wpadła do strzemienia. Kiedy dziecko zechce jeździć regularnie, warto zaopatrzyć się w oficerki lub sztyblety oraz porządne bryczesy, które zapewnią wygodę.

Najlepsze kategorie