Kup Bryczesy termiczne damskie online w przystępnej cenie | horze.pl
Bezpieczeństwo przede wszystkim!
30% zniżki na kaski i ochraniacze Horze
Bryczesy termiczne damskie

Bryczesy termiczne damskie

Bryczesy zimowe zapewnią dodatkowe ciepło w chłodne zimowe dni. Dodatkowa warstwa ocieplająca zapewnia maksymalny komfort w mroźne dni.

12 produktów

Kup Bryczesy termiczne damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Bryczesy zimowe damskie, twój ciepły towarzysz w zimnych porach roku

Bryczesy ocieplane damskie zapewnią dodatkowe ciepło, dzięki czemu będziesz mógła swobodnie jeździć w chłodniejsze dni jesienią, a zwłaszcza zimą, i nadal czuć się komfortowo. Efekt ten jest osiągany między innymi zewnętrznym materiałem bryczesów i ich wewnętrzną podszewką.

Bryczesy zimowe damskie - jazda przez cały rok

Bryczesy zimowe damskie posiadają różne rodzaje podszewki, między innymi polar, i chronią nogi przed mroźnym zimowym wiatrem. Możesz więc jeździć konno przez cały rok, utrzymując wystarczające ciepło. Bryczesy zimowe są dostępne w wielu różnych stylach i krojach, a podszewka występuje w różnych grubościach. Od tradycyjnych bryczesów, w których ledwie widać podszewkę z polaru, po bryczesy zimowe, które oferują miejsce na grubsze zimowe buty jeździeckie na nogawkach. Wśród bryczesów zimowych z linii Horze zawsze znajdziesz idealne spodnie jeździeckie, które ochronią Cię przed zimnem i sprawią, że będziesz świetnie wyglądać galopując w śniegu.