Bryczesy konkursowe damskie

Bryczesy konkursowe damskie

W sklepie Horze znajdziesz damskie bryczesy konkursowe, w których zadasz szyku na każdych zawodach. Bryczesy Horze są dostępne w wielu stylach i z różnym wykończeniem. Zabłyśnij w swój wielki dzień, niezależnie od tego czy startujesz regularnie, czy tylko od święta.

1 produktów
AA Bryczesy damskie Athens z lejem kolanowym
RRP -30%

AA Bryczesy damskie Athens z lejem kolanowym

685,30 zł
RRP: 979,00 zł
Dostępne już teraz

Kup Bryczesy konkursowe damskie na horze.pl

  • Free shipping from 199€
  • Many payment methods & purchase on account
  • Free returns
  • Free customer service & chat

Bryczesy konkursowe Horze - kiedy potrzebujesz dać z siebie wszystko

Bryczesy konkursowe muszą być doskonale dopasowane i wytrzymałe, bo na zawodach potrzebujesz aksimum wsparcia. W końcu to Twój wielki dzień - zarówno Ty jak i koń długo się do tego przygotowywaliście. 

Bryczesy konkursowe muszą być nieskazitelnie czyste i dobrze znosić pranie, nie tracąc przy tym swoich szczególnych właściwości. Muszą pasować jak druga skóra i nie mogą krępować Ci ruchów.

W sklepie Horze znajdziesz szeroki wybór damskich bryczesów konkursowych, od nieskazitelnie białych po modele w stonowanych jasnych kolorach. Najnowsze materiały, takie jak stretch rozciągliwy w 4 kierunkach czy materiał Opti Pro nie tylko zapewniają przewiewność i wentylację, ale też skutecznie odprowadzają wilgoć z dala od ciała, więc podczas startów będziesz mogła cieszyć się wygodą i uczuciem suchości. Wysokiej jakości pełny lej zapewnia przyczepność, a wysoki stan pomoże Ci utrzymać odpowiednio proste plecy już od odcinka lędźwiowego. Nasze bryczesy konkursowe charakteryzują się szczególnymi właściwościami, które pozwolą Ci dać z siebie wszystko, kiedy przyjdzie pora na start.

Funkcjonalność i styl - bryczesy idealne

Bryczesy konkursowe muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też szykowne. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę białych bryczesów, w których zabłyśniesz nie tylko na rundzie honorowej. Wybieraj modele wykończone subtelnymi akcentami lub prostym logo, albo wyróżnij się w modelu z bogatymi zdobieniami. W naszej ofercie znajdziesz bryczesy konkursowe takich marek jak B Vertigo.

Większość jeźdźców na zawody wybiera bryczesy w kolorze białym. Bryczesy konkursowe muszą przede wszystkim być idealnie dopasowane. Wybór między pełnym lejem a kolanowym to w znacznej mierze kwestia gustu. Niektórzy wolą pełny lej, ponieważ lepiej trzyma się siodła, a to szczególnie ważne na zawodach ujeżdżeniowych. Z drugiej strony na zawodach skokowych lepiej mogą sprawdzić się modele z lejem kolanowym, ponieważ zapewniają większą swobodę ruchów. Niezależnie od modelu, ważne, by materiał, z jakiego uszyte są bryczesy, był przewiewny. W końcu na zawodach nietrudno się spocić. Domieszka elastanu zwiększa wygodę i swobodę ruchów. Można też wybrać model z kieszeniami. W przypadku białych bryczesów również mamy do wyboru modele z niskim, średnim i wysokim stanem. W tej kwestii akurat panuje pełna dowolność.

W szczególności na zawodach ujeżdżeniowych liczy się wygląd jeźdźca i konia. Bryczesy konkursowe powinny być białe i nieskazitelnie czyste. To oznacza, że przed każdymi zawodami trzeba je wyprać. To całkiem łatwe, jeśli pamięta się o kilku podstawowych zasadach. Po pierwsze, przed praniem należy przewrócić bryczesy na lewąstronę, by nie zniszczyła się ich biała warstwa zewnętrzna. Bryczesy konkursowe można prać w pralce w temperaturze 30°C, bez dodatku płynu zmiękczającego. Po wypraniu spodnie należy rozłożyć na ręczniku do wyschnięcia. Pod żadnym pozorem nie należy ich suszyć w suszarce. Jeśli pojawią się na nich uporczywe plamy z błota lub trawy, dobrze jest najpierw wywabić je za pomocą specjalnego mydełka odplamiającego. W tym celu należy zwilżyć materiał ciepłą wodą, nałożyć mydełko i wetrzeć je szczoteczką, a potem włożyć bryczesy do pralki.

Najlepsze kategorie