Zaoszczędź 15% na całym zamówieniu *
Użyj kodu CYBER-WEEK
Kopiuj
Pomyślnie skopiowano do schowka
* Informacje o kampanii
Bryczesy konkursowe damskie

Bryczesy konkursowe damskie

Bryczesy turniejowe Horze zapewnią wyjątkowy wygląd w ważnym dniu. Niezależnie od tego, czy jeździsz na turnieje regularnie, czy okazjonalnie - Horze jest zawsze gotowe, aby Cię wesprzeć.

16 produktów

Bryczesy konkursowe Horze - razem jedziemy do zwycięstwa

Turniej to Twój wielki dzień, do którego trenowałeś i przygotowywałeś się tygodniami. Twój dobry występ uzależniony jest nie tylko od Twoich umiejętności, ale również od niezawodnego sprzętu. Bryczesy turniejowe są ważną składową Twojego sukcesu. Białe bryczesy turniejowe muszą pozostać nieskazitelnie czyste, a przy okazji nie mogą być przezroczyste - w końcu wszystkie oczy skierowane są na Ciebie.

Bryczesy konkursowe muszą pasować jak druga skóra, nie mogą ograniczać twoich ruchów, muszą cię wspierać i prowadzić do zwycięstwa. Oferta bryczesów turniejowych Horze zawiera szeroki wybór kolorów - od jasnej bieli, aż po bryczesy konkursowe z czarnym lejem. Najnowocześniejsze tkaniny, takie jak 4 warstwowy stretch i tkanina Opti Pro, nie tylko zapewniają oddychalność i odpowiednią wentylację, ale również odprowadzają wilgoć, dzięki czemu bryczesy pozostają suche i wygodne przez cały czas. Wysokiej jakości pełny lej zapewnia dobre trzymanie w siodle, a wysoki pas pomaga utrzymać prostą górną część ciała. Nasze bryczesy turniejowe zapewniają wyjątkową wydajność, która pomoże Ci osiągnąć najlepsze wyniki.

Funkcjonalność i styl, połączone w idealne bryczesy turniejowe

Oprócz funkcji, które pełnią bryczesy turniejowe oraz właściwości, które muszą spełniać, ich wygląd również odgrywa ważną rolę. W Horze znajdziesz szeroki wybór białych bryczesów, które pozwolą Ci estetycznie dopełnić strój turniejowy. Od subtelnych akcentów i prostych wzorów po błyszczące pełne leje - każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu w tym ważnym dniu musisz wypaść dobrze pod każdym względem.

Kup Bryczesy konkursowe damskie na horze.pl

W horze.pl możesz wygodnie robić zakupy online i otrzymać produkt już po kilku dniach.

Po prostu zamów online i ciesz się tymi zaletami:

🚚

Darmowa dostawa od 300 PLN

💳

Wiele metod płatności

Darmowe zwroty

📞

Bezpłatna obsługa klienta i czat

Zamów Bryczesy konkursowe damskie na horze.pl już teraz!