Tutaj sprawdzisz status dostawy swojego zamówienia
Bezrękawniki jeździeckie damskie

Bezrękawniki jeździeckie damskie

Bezrękawnik jeździecki jest praktyczną i funkcjonalną opcją na chłodniejsze letnie wieczory i zimowe dni. W Horze bezrękawniki jeździeckie spełniają wszystkie wymagania i potrzeby. Kamizelki jeździeckie występują w różnych kolorach, wzorach, fasonach i rozmiarach.

39 produktów

Kup Bezrękawniki jeździeckie damskie na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Bezrękawnik jeździecki- idealny dodatek

Kamizelka jeździecka łączy wszystkie właściwości, które są absolutnie potrzebne zarówno podczas jazdy, jak i w stajni. Utrzymuje ciepło dokładnie w tym miejscu, w którym jest to potrzebne, i zapewnia wystarczającą wentylację oraz swobodę ruchów. W siodle, podczas wymagających lekcji jazdy konnej lub podczas jazdy rekreacyjnej bezrękawnik jeździecki wspiera Cię we wszystkich sytuacjach. Bezrękawnik jeździecki jest idealną opcją zarówno na chłodne wiosenne i letnie wieczory, jak i jako dodatkowa warstwa w zimie. Bezrękawniki jeździeckie z dodatkową podszewką zapewnią komfort i ciepło. Kamizelka sprawdzi się również po intensywnym treningu, kiedy rozgrzany musisz zająć się koniem i umieścić go boksie.

Bezrękawniki jeździeckie na każdą sytuację

W okresie przejściowym bezrękawnik jeździecki jest nieocenionym dodatkiem. Zapewni dodatkową ochronę przed zimnem bez pocenia się. W Horze znajdziesz również kamizelki odblaskowe, które sprawią, że będziesz bezpieczniejszy po zmroku.

Bezrękawniki jeździeckie Horze - zawsze modne

Wspaniałe kolory i oryginalne akcenty sprawią, że będziesz zawsze świetnie prezentować się podczas jazdy lub w stajni. Błyszczące detale lub hafty wyróżnią Cię z tłumu. W Horze z pewnością znajdziesz odpowiednią kamizelkę jeździecką na każdą pogodę, do każdej dyscypliny i na każdą porę roku.