Black Weekend - zaoszczędź do 70%!
Zacznij oszczędzać
Kurtki zimowe jeździeckie damskie

Kurtki zimowe jeździeckie damskie

Jako jeździec i właściciel konia wiesz, że radość z przebywania z Twoim pupilem możesz czerpać nawet w zimnych porach roku. Odpowiednia kurtka jeździecka zimowa chroni przed zimnem i wiatrem i pozwala cieszyć się z jazdy konnej zimą.

18 produktów

 

Kurtka jeździecka zimowa, Twój wierny towarzysz

Zimowa kurtka jeździecka musi spełniać najwyższe wymagania. Musi Cię ogrzewać, a jednocześnie nie powinna powodować pocenia się. Musi być dobrze dopasowana, ale nie może ograniczać swobody ruchów podczas jazdy pracy w stajni. Dlatego Horze stworzyło szeroką gamę kurtek jeździeckich, aby spełnić wszystkie powyższe wymagania. Kurtki z lekkim wypełnieniem oraz kurtki softshell świetnie sprawdzą się w okresie przejściowym. Ochronią Cię przed deszczem i wiatrem. Kurtka zimowa jeździecka z grubym wypełnieniem pozwoli Ci cieszyć się z jazdy i pracy z koniem w stajni nawet podczas srogiej zimy. Horze posiada również kurtki jeździeckie odblaskowe, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w trakcie ciemnych pór roku.

Zimowa kurtka jeździecka - wiele funkcji dla lepszego komfortu

Kurtki zimowe jeździeckie Horze posiadają wiele wygodnych funkcji, spełaniających potrzeby każdego jeźdźca. Wybrać możesz pomiędzy kurtkami z odpinanym lub stałym kapturem. Dłuższe kurtki i płaszcze zapewnią ciepło na całym ciele. Dzięki funkcjonalnym dodatkom, takim jak otwory na kciuki, specjalne mankiety, które zapobiegają przedostawaniu się zimnego powietrza, wyższe kołnierze, nasze kurtki zimowe zapewnią Ci niezbędną ochronę jesienią i zimą.

Kurtka jeździecka zimowa - ciepło i elegancja

Porządna zimowa kurtka jeździecka powinna nie tylko zapewniać ciepło, ale również modny wygląd. W końcu nie chcesz wyglądać źle w stajni ani w siodle, nawet gdy jest zimno. Oczywiście zimowe kurtki jeździeckie można łączyć z wieloma innymi elementami garderoby jeździeckiej. Najbardziej różnorodne fasony i wzory, różne kolory i materiały, błyszczące i elegnackie dodatki, kurtki Horze zdecydowanie przynoszą radość w szare zimowe dni.

Kup Kurtki zimowe jeździeckie damskie na horze.pl

W horze.pl możesz wygodnie robić zakupy online i otrzymać produkt już po kilku dniach.

Po prostu zamów online i ciesz się tymi zaletami:

🚚

Darmowa dostawa od 300 PLN

💳

Wiele metod płatności

Darmowe zwroty

📞

Bezpłatna obsługa klienta i czat

Zamów Kurtki zimowe jeździeckie damskie na horze.pl już teraz!