« Wstecz / Marki / Haukeschmidt

Haukeschmidt Rękawiczki Haukeschmidt Heater

839,00 zł
( 2 )

Spare -15€ EXTRA auf deine Bestellung oder shoppe in der Horze App und spare 20€ auf deine Bestellung!

Jetzt downloaden

Skopiuj kod: SPRING
Der Mindestbestellwert beträgt 120 €. Kann nicht mit anderen Gutscheinen kombiniert werden. Wenn du einen oder mehrere Artikel zurückschicken solltest, erstatten wir den anteilig reduzierten Warenwert. Gilt nicht für ausgenommene Produkte (Information auf Produktseiten). Gültig bis einschließlich 10.03.2024.
Kolor: Black
Black Rękawiczki Haukeschmidt Heater
Tabela rozmiarów
Rozmiar Rozmiar A Szerokość
XXS 6 cm 15-16
XS 6.5 cm 16.5
S 7 cm 17.8
S-M 7.5 cm 19.1
M 8 cm 20.3
M-L 8.5 cm 21.6
L 9 cm 22.9
XL 9.5 cm 24.1
XXL 10 cm 25.4
Wstecz

Obwód dłoni od palca wskazującego do małego palca należy zmierzyć za pomocą taśmy krawieckiej. Osoby leworęczne powinny zmierzyć obwód lewej dłoni. Zalecamy zaokrąglenie wyniku w górę do najbliższego połówkowego rozmiaru.

Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

- koniec z zimnymi dłońmi - odpowiednia jako zewnętrzna rękawica do jazdy konnej - odpowiednia jako wewnętrzna rękawica do jazdy konnej - 4 poziomy temperatury - brak przeszkadzającego kabla - zintegrowany akumulator o wysokiej wydajności - wymienny akumulator - ciepłe dłonie do 6 godzin Ciepło ma 4 różne poziomy temperatury. W ten sposób możesz wybrać własną idealną temperaturę, w zależności od tego, czy szybko zmarzniesz, czy nie. Jeśli już nie jest ci zimno, możesz wyłączyć ogrzewanie bez konieczności zdejmowania „podgrzewacza” lub zewnętrznych rękawiczek, ponieważ Przycisk włączania/wyłączania znajduje się na zewnątrz „Grzejnika”. „Grzejnik” jest wyposażony w zaawansowane technologicznie włókna węglowe, które przewodzą ciepło. Włókna te są nie tylko niezwykle cienkie i elastyczne, ale także zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła. Czas nagrzewania wynosi od 2 do 6 godzin, w zależności od poziomu temperatury, ale to nie znaczy, że po tym musisz mieć zimne ręce. Po prostu wymień akumulator, nawet bez konieczności zdejmowania rękawic.

ID produktu: 31666

Przeczytaj opinie:

Kolor: