« Wstecz / Marki / Swing

Swing Swing P19 Kamizelka bezpieczeństwa

739,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Swing P19 Kamizelka bezpieczeństwa
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

P19 Body Protector, z zamkiem błyskawicznym Ta najnowsza generacja profesjonalnych ochraniaczy ciała zapewnia jeźdźcowi najlepszą możliwą swobodę ruchów przy maksymalnym bezpieczeństwie dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie pianki (pianka o gęstości 4 warstw), przy maksymalnym bezpieczeństwie. Ochraniacz ciała P19 nadal imponuje indywidualną regulacją rozmiaru za pomocą 4 taśm dotykowych w pasie i 2 na ramionach. Testowany zgodnie z normą BETA 3 i aktualnie obowiązującą normą WE EN 131582018, poziom 3. Pianka o gęstości 4 warstw. Konstrukcja warstwowa. sprawia, że ochraniacz ciała jest miękki i elastyczny. Czterowarstwowa pianka dopasowuje się do ciała, a podczas noszenia staje się jeszcze bardziej miękka i elastyczna.

Cechy:

  • Przetestowane zgodnie z normą BETA 3 i aktualnie obowiązującą normą europejską EN 131582018, poziom 3. Wyjątkowo miękki i elastyczny ochraniacz ciała Pianka o 4-warstwowej gęstości Zamek błyskawiczny ułatwiający zakładanie i zdejmowanie Można prać i łatwo pielęgnować Prać tylko ręcznie Ochraniacze ciała SWING chronią Twoje ciało bez wpływu na Twoje ciało przyjemność z jazdy. Zastosowanie materiałów high tech zapewnia maksymalną swobodę ruchów.F292

ID produktu: 340928

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: