« Wstecz / Motywy / Kuce & Shetland / Ogłowia i kantary dla kucy

Schockemöhle Szerokie ogłowie Schockemöhle Stanford

RRP: -10% zniżki
1.125,00 zł
RRP: 1.250,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black/Silver
Black/Silver Szerokie ogłowie Schockemöhle Stanford
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

STANFORD WIDE bazuje na bestsellerowym ogłowiu Stanford i ma szerokie policzki oraz szerokie nachrapniki. Ogłowie z anatomicznie ukształtowanym nachrapnikiem z korbką ma unikalny element na szyję. Zostało to specjalnie dostosowane do anatomii konia i umożliwia nieograniczony ruch uszu. Dzięki zmniejszeniu ucisku we wrażliwych miejscach w okolicach kości policzkowych i szyi znacznie poprawia się komfort konia. STANFORD wyposażony jest w dwa naczółki: jeden prosty skórzany naczółek i jeden z cienkim kryształowym łańcuszkiem.

Cechy:

  • Wzorowany na bestsellerze Stanford Szerokie elementy policzkowe i szerokie paski boczne Profilowany nachrapnik Płaskie części boczne Dwa naczółki: jeden gładki skórzany i jeden z małymi kryształkami

ID produktu: 343561

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: