Czapraki

Czapraki

Znamy różne rodzaje czapraków, mianowicie wszechstronne, skokowe, ujeżdżeniowe i galowe, na zawody. Ponadto można wybierać spośród różnych materiałów, wspaniałych wzorów, licznych kolorów i wielu różnych producentów. Mamy idealne czapraki na każdy gust i każdą kieszeń.

415 produktów

Kup Czapraki na horze.pl

  • Darmowa dostawa od 300 PLN
  • Wiele metod płatności
  • Darmowe zwroty
  • Bezpłatna obsługa klienta i czat

Czapraki dla koni znajdziesz ich tu bez liku - do wyboru, do koloru

Czaprak jest niezbędną częścią Twojego sprzętu jeździeckiego, ponieważ to na nim układasz siodło, ale poza tym stanowi też element stylizacji. Najpierw wybierz rodzaj czapraka, który pasuje do Twojego siodła i dyscypliny jeździeckiej. W zależności od dyscypliny, czapraki różnią się kształtem: te do ujeżdżenia mają wyraźnie wydłużony krój, zaś skokowe są mocniej wycięte. Współczesne czapraki są również coraz bardziej funkcjonalne. Zapewniają przewiewność, odprowadzają wilgoć, zapewniają odpowiednią wentylację pod siodłem oraz maksymalny komfort dla konia.

Czapraki - różme kolory, wzory, logo i znaczki

Jeśli zapoznasz się z pełną ofertą czapraków, z pewnością szybko znajdziesz coś dla siebie. Trudno Ci będzie wybrać tylko jeden. Czapraki są dostępne w prawie wszystkich kolorach tęczy, mogą być ozdobione kryształkami, logo i znaczkami Twojej ulubionej marki, wielokolorowe, lub z podwójną lamówką na krawędzi. Możesz wybrać czaprak dopasowany do Twojego stroju lub do ochraniaczy, które nosi Twój koń. Do wyboru masz mnóstwo kolorów i odcieni, a w każdym z nich Twój koń z pewnością zaprezentuje się szykownie.

Jeśli wolisz bardziej stonowane stylizacje, pokochasz pastelowe odcienie, elegancką czerń lub szarość. Mamy też coś dla tych, którzy startują w zawodach. Choć szeroki wybór kolorów, kształtów i funkcji może być oszałamiający, należy pamiętać, że w niektórych sytuacjach obowiązkowy jest biały czaprak. Dlatego wśród wszystkich kolorowych, modnych i klasycznych czapraków dobrze jest mieć choć jeden biały.