« Wstecz / Koń / Czapraki / Podkładki pod siodło / Podkładki żelowe

Acavallo Acavallo Withers Free Hexagonal Podnosząca tył żelowa podkładka z pianką memory

909,00 zł
Kolor: Blue
Blue Acavallo Withers Free Hexagonal Podnosząca tył żelowa podkładka z pianką memory
Black Acavallo Withers Free Hexagonal Podnosząca tył żelowa podkładka z pianką memory
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Żelowa podkładka z pianką memory Acavallo Withers Free Hexagonal podnosi tył siodła i nie uciska na kłąb, dzięki czemu pozwala na równomierny rozkład ciężaru siodła i jeźdźca. Antypoślizgowa, amortyzująca żelowa podkładka ze wzorem w sześciokąty zyskuje dodatkowe właściwości dzięki dodatkowi pianki memory. Doskonale pochłania wstrząsy i podnosi tył siodła. Tłoczenie w sześciokąty tworzy kieszonki sprężonego powietrza, które zostaje uwolnione, gdy koń jest w ruchu. Dzięki temu pod siodłem powstaje swego rodzaju poduszka. Podkładka pasuje pod każdy rozmiar i rodzaj siodła angielskiego. Jest wyprofilowana tak, że dobrze układa się pod siodłem. Na środku warstwa żelu jest nieco cieńsza, dzięki czemu zostaje więcej przestrzeni w okolicy łęku. Aantomiczny kształt podkładki i właściwości techniczne pianki memory sprawiają, że ten model dopasowuje się do grzbietu konia i równomiernie rozkłada nacisk nawet na dużej powierzchni. Zastosowane materiały znakomicie pochłaniają wstrząsy i wibracje, a także skutecznie regulują temperaturę ciała konia. Żel Acavallo® Classic jest hipoalergiczny, nietoksyczny i nie wchodzi w reakcję ze skórą konia, dzięki czemu podkładkę możesz położyć bezpośrednio na grzbiecie wierzchowca.

Cechy:

  • Amortyzacja Stabilizacja siodła Redukcja ucisku Przylegająca do ciała konia Lekka Nietoksyczna Bezpieczna w kontakcie ze skórą Warstwa pianki Memory jest bardzo cienka tam, gdzie już są punkty ucisku i niepotrzebna jest dodatkowa amortyzacja

Wskazówki pielęgnacji:

Można prać w pralce (30 stopni) lub ręcznie w wiaderku z wodą z odrobiną detergentu. Przed praniem należy szczoteczką usunąć sierść z podkładki. Nie używać mocnych środków piorących. Nie suszyć w suszarce. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie źródeł ciepła ani na mocne słońce. Rozłożyć do wyschnięcia.

ID produktu: 7QB1K

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: