« Wstecz / Marki / Zandona

Zandona Przód Zandona CARBON AIR WORKOUT

379,00 zł
( 1 )
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Black
Black Przód Zandona CARBON AIR WORKOUT
Brown/Black Przód Zandona CARBON AIR WORKOUT
WH/AB Przód Zandona CARBON AIR WORKOUT
Tabela rozmiarów
Size Fetlock girth
M 29-30 cm
L 31-32 cm
XL 33-35 cm
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

W 100% wyprodukowane we Włoszech „CARBON AIR WORKOUT” to lekkie i wygodne buty typu Flat-Work opracowane w celu ochrony koni przed kolizjami i stłuczeniami pęciny kończyny przedniej i części armaty, zapewniając jednocześnie wsparcie dla ścięgien. Są przewiewne dzięki perforowanemu neoprenowi i wentylowane przez Air-Vents. Gel-Tech znajduje się pomiędzy zewnętrzną strukturą a neoprenowym wsparciem, działając jako amortyzator i wygodna wyściółka. Elementy z włókna węglowego izolują termicznie złącza od ciepła generowanego przez tarcie zewnętrzne. Te buty zapewniają maksymalną swobodę ruchów, a podwójne elastyczne paski na rzepy zapewniają bezpieczne i stabilne zamknięcie. Jego wymiary i ergonomiczny kształt gwarantują idealne ułożenie, jednocześnie unikając wszelkiego rodzaju naprężeń.

Cechy:

  • Anatomiczna i ergonomiczna konstrukcja Wyściółka z neoprenu W pełni oddychające elementy z włókna węglowego dla dodatkowej ochrony System Gel-Tech 100% Made in Italy

ID produktu: 328165

Przeczytaj opinie:

Kolor: