« Cofnij  / / /

Zandona Buty Zandona Action Techno-Fur Fetlock

299,00 zł
Zaoszczędź 80 zł EXTRA na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SPRING-HZ
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 02.04.2023.
Kolor: Black
Black Buty Zandona Action Techno-Fur Fetlock
Brown Buty Zandona Action Techno-Fur Fetlock
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

ACTION to linia produktów Entry-Level opracowana z myślą o dobrej ochronie koni w dyscyplinie skoków i charakteryzująca się wyściółką wykonaną ze sztucznego futra (Techno-Fur). Sztuczne futro nie jest naturalnym termoregulatorem i nie ma takich samych właściwości jak prawdziwa wełna, ale jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają buta końskiego o wyglądzie Sensitive+, ale tańszego i łatwego w czyszczeniu. Ochraniacze pęcinowe Action chronią pęcinę konia przed uderzeniami, zapewniając jednocześnie dobre wsparcie dla nogi, nie rezygnując z wygody, wydajności i stylu.

Cechy:

  • Wewnętrzna wyściółka wykonana ze sztucznego futra Anatomiczna i ergonomiczna budowa Wyściółka z neoprenu Lekkość Produkty klasy podstawowej 100% Made in Italy

ID produktu: 333913

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor:
Topowe marki