« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidło D-ring

Sprenger Wiertło Sprenger Max-Control D-ring ze stali nierdzewnej, z podwójnym przegubem

380,00 zł
( 3 )
Kolor: Nie określono
Nie określono Wiertło Sprenger Max-Control D-ring ze stali nierdzewnej, z podwójnym przegubem
Tabela rozmiarów
Size A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

MAX-Control to wędzidło z podwójnym przegubem, którego na pierwszy rzut oka nie można odróżnić od innych wędzideł z podwójnymi przegubami. Jest to jednak wędzidło korekcyjne lub treningowe, które blokuje się pod pewnym kątem i w ten sposób staje się prostą wędzidłem Wędzidło bardzo dobrze leży w pysku przy prawidłowej pracy konia. Kiedy koń przeciwstawia się ręce jeźdźca, pojawia się intensywniejszy efekt sztywności. D-Ringi zapobiegają przeciąganiu wędzidła przez pysk konia, dzięki czemu wędzidło stabilniej leży na języku, dając uczucie komfortu. Delikatny nacisk jest skierowany bezpośrednio na język, zapewniając lekkie i precyzyjne wspomaganie wodzy. Stałe pierścienie zapewniają jeźdźcowi dobry kontakt z wędzidłem.

Opis techniczny:

Ustnik: Podwójnie łączony.Materiał: Stal nierdzewna.Grubość końcówki: 16 mm.Średnica pierścienia: 75 mm.Typ pierścienia: D-ring.

ID produktu: 13197

Przeczytaj opinie:

Kolor: