« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła z wąsami

Sprenger Wiertło Sprenger Max-Control ze stali nierdzewnej z pełnym policzkiem, z podwójnym przegubem

425,00 zł
( 1 )
Kolor: Nie określono
Nie określono Wiertło Sprenger Max-Control ze stali nierdzewnej z pełnym policzkiem, z podwójnym przegubem
Tabela rozmiarów
Rozmiar A
95 9.5 cm
105 10.5 cm
115 11.5 cm
125 12.5 cm
135 13.5 cm
145 14.5 cm
155 15.5 cm
165 16.5 cm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

MAX-Control to wędzidło z podwójnym przegubem, którego na pierwszy rzut oka nie można odróżnić od innych wędzideł z podwójnymi przegubami. Jest to jednak wędzidło korekcyjne lub treningowe, które blokuje się pod pewnym kątem i w ten sposób staje się prostą wędzidłem Wędzidło bardzo dobrze leży w pysku przy prawidłowej pracy konia. Kiedy koń przeciwstawia się ręce jeźdźca, pojawia się intensywniejszy efekt sztywności. Wędzidło leży cicho w pysku konia, ponieważ policzki zapobiegają przeciąganiu wędzidła, a tym samym unikają niewygodnego nacisku na tylne zęby. Ustnik pozostaje w prawidłowej centralnej pozycji języka, dzięki czemu pomoce wodzowe doskonale pracują w pysku konia. Policzki są najbardziej pomocne w przypadku pomocy obrotowych, zwłaszcza u młodych koni. Delikatny nacisk na twarz po zewnętrznej stronie zakrętu pomaga jeźdźcowi, ułatwiając zrozumienie zakrętów przez konia i jeźdźcowi w wykonaniu.

Opis techniczny:

Ustnik: Podwójnie łączony. Materiał: Stal nierdzewna. Grubość pierścienia: 16 mm. Średnica pierścienia: 50 mm. Typ pierścienia: Pełny policzek.

ID produktu: 13199

Przeczytaj opinie:

Kolor: