« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła z ruchomymi kółkami

Sprenger Sprenger KK Wędzidło Balkenhol 16 mm

565,00 zł
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Nie określono
Nie określono Sprenger KK Wędzidło Balkenhol 16 mm
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wiertło z pojedynczym przegubem i unikalnym ustnikiem, który eliminuje efekt kruszenia orzechów w przypadku konwencjonalnych bitów z pojedynczym przegubem. Wędzidło idealnie układa się na języku zapewniając skuteczne wspomaganie wodzy. Zakrzywione ramiona ustnika zapobiegają nieprzyjemnemu naciskowi na wrażliwe brzegi języka.*Ponad 25 lat doświadczenia z tym wędzidłem pokazało, że jest ono naprawdę pomocne dla koni, które mają niepewny kontakt z wędzidłem i nie reagują na sygnały podwójnych bitów.

Opis techniczny:

Wędzidło wykonane jest z SENSOGANA, specjalnego stopu miedzi opracowanego do stosowania w pysku konia. Pierścienie wykonane są ze stali nierdzewnej.

ID produktu: 13366

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: