« Wstecz / Koń / Wędzidła / Wędzidła oliwkowe

Sprenger Wiertło Sprenger Dynamic RS Eggbutt Sensogan 14 mm

855,00 zł
( 3 )
Najlepsza cena
Najlepsza cena
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Nie określono
Nie określono Wiertło Sprenger Dynamic RS Eggbutt Sensogan 14 mm
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Te wędzidła stymulują konia do łatwiejszego przyjmowania wędzidła. Ergonomicznie ukształtowany ustnik idealnie leży w pysku konia, powodując miękki i równomierny nacisk na całą powierzchnię języka, zachęcając konia do żucia. Dodatkowo wędzidło to bardzo skutecznie wspiera kontakt z kącikami pyska, utrzymując konia na wędzidle.*Łagodny przegub pośrodku, pochylony do przodu – cecha charakterystyczna KK ULTRA – oraz delikatny łechtaczka projekt sprawia, że jest bardzo przyjazny. Ustnik jest wykonany z innowacyjnego materiału SENSOGAN, który zapewnia czułe połączenie z koniem.*Nowe wędzidło DYNAMIC RS daje miękkie, ale bardzo skuteczne instrukcje dla lepszego kontaktu między koniem a jeźdźcem.

Opis techniczny:

Materiał: Sensogan z bokami ze stali nierdzewnej. Grubość bitu: 14 mm. Średnica pierścienia: 65 mm. Typ pierścienia: Eggbutt.

ID produktu: 13358

Przeczytaj opinie:

Kolor: