« Wstecz / Marki / uvex

uvex Kask jeździecki uvex exxential II tocsen

Od 659,99 zł
RRP: 939,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Dark Brown/Silver
Dark Brown/Silver Kask jeździecki uvex exxential II tocsen
Black/Silver Kask jeździecki uvex exxential II tocsen
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Dzięki inteligentnemu systemowi połączeń alarmowych uvex exxential II Tocsen zapewnia większe bezpieczeństwo podczas samodzielnego hakowania w terenie. Czujnik zderzenia Tocsen zintegrowany z anatomiczną regulacją rozmiaru łączy się ze smartfonem rowerzysty przez Bluetooth i automatycznie uruchamia połączenie alarmowe, w tym transmisję lokalizacji w przypadku upadku.

Ta unikalna technologia, składająca się z czujnika zderzeniowego Tocsen i aplikacji na smartfony (Android i iOS), automatycznie wykrywa upadek i pyta jeźdźców, jak się mają. Jeśli nie zareagują w ciągu 30 sekund, system automatycznie powiadomi o tym kontakty alarmowe wprowadzone w aplikacji i poprowadzi pomocników bezpośrednio na miejsce wypadku. Dodatkowe ustawienie w aplikacji daje możliwość wywołania automatycznego połączenia alarmowego do wszystkich użytkowników Tocsen znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie. W rezultacie każdy entuzjasta sportów na świeżym powietrzu w społeczności Tocsen staje się potencjalnym ratownikiem. Jest rzeczą oczywistą, że aplikacja Tocsen jest zgodna z RODO i zapisuje tylko te dane użytkownika, które są absolutnie niezbędne dla usługi. Wszystkie informacje są przechowywane wyłącznie na serwerach w Niemczech, które spełniają surowe standardy ochrony danych. Pobieranie i korzystanie z aplikacji Tocsen jest bezpłatne.

Cechy:

  • Wyprodukowano w Niemczech w technologii inmould: lekki kask o najwyższej odporności na uderzenia. Czujnik zderzenia Tocsen doskonale zintegrowany z systemem 3D IAS. Anatomiczny system IAS umożliwia indywidualne dopasowanie kasku do wysokości i szerokości głowy, zapewniając większy, anatomiczny komfort. Doskonała wentylacja, dzięki przemyślanym kanałom wentylacyjnym, które zasysają świeże powietrze i odprowadzają ciepłe powietrze na zewnątrz. Zamek uvex monomatic comfort można otwierać i zamykać jedną ręką. Taśma Fast Adapting System (FAS) może być łatwo i stale dopasowywana do dokładnego kształtu głowy. Wewnętrzną wyściółkę można prać i wymieniać. Waga: 420 g Certyfikat zgodności z normą: EN 1384:2012 + VG1 01.040 2014-12

Opis techniczny:

EN 1384:2012 + VG1 01.040 2014

Wskazówki pielęgnacji:

Wyściółka wewnętrzna nadająca się do prania.

ID produktu: 343174

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: