« Wstecz / Marki / uvex

uvex Kask jeździecki uvex elexxion MIPS

Od 759,99 zł
RRP: 1.090,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Burgundy
Burgundy Kask jeździecki uvex elexxion MIPS
Black Kask jeździecki uvex elexxion MIPS
DB/AB Kask jeździecki uvex elexxion MIPS
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Maksymalne bezpieczeństwo! Niezależnie od tego, czy skaczesz przez rowy, czy przez przeszkody – dzięki naszemu innowacyjnemu hełmowi hybrydowemu z technologią MIPS nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo. Lub twój stylowy wygląd, jeśli o to chodzi.

Najwyższe bezpieczeństwo i komfort. Ten hybrydowy kask jeździecki łączy w sobie dwie wiodące technologie kasków: inmould i hardshell. Jednak uvex elexxion MIPS jest nie tylko lekki i doskonale wentylowany, ale także imponuje dobrym dopasowaniem i MIPS. Ideą szeroko wypróbowanego i przetestowanego wielokierunkowego systemu ochrony przed uderzeniami (MIPS) jest uniknięcie przenoszenia sił obrotowych generowanych podczas upadku na głowę. Zamiast tego są rozpraszane przez ruch wewnętrznej powłoki MIPS, aby zapobiec wstrząsowi mózgu. Wysokiej jakości, odpinana wkładka zapewnia jeźdźcowi doskonały komfort, a system 3D IAS umożliwia indywidualną regulację wysokości i szerokości dla optymalnego dopasowania. Dzięki matowej powłoce zewnętrznej ten swobodny projekt kasku naprawdę przyciąga wzrok i gwarantuje stylowy wygląd.

Cechy:

  • Wyprodukowano w Niemczech Technologia hybrydowa — wytrzymały kask zewnętrzny z twardą skorupą i wewnętrzna skorupa EPS. Zintegrowana to rewolucyjna technologia MIPS zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo głowy i mózgu w przypadku upadku obrotowego. Dzięki systemowi 3D IAS kask jeździecki można indywidualnie dopasować do rozmiaru głowy pod względem wysokości i szerokości. Doskonała wentylacja, poprzez wentylację aktywną (chromowany suwak na froncie) oraz pasywną, która doprowadza świeże powietrze do wewnątrz i ciepłe powietrze na zewnątrz. Zamek uvex monomatic comfort można otwierać i zamykać jedną ręką. Taśma Fast Adapting System (FAS) może być łatwo i stale dopasowywana do dokładnego kształtu głowy. Wewnętrzną wyściółkę można prać i wymieniać. Waga: 485 g Certyfikat zgodności z normą: EN 1384:2012 + VG1 01.040 2014-12

Wskazówki pielęgnacji:

Wyściółka wewnętrzna nadająca się do prania.

ID produktu: 341891

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: