Carr & Day & Martin Maść do kopyt CDM Cornucrescine Hoof Ointment - 500 ml/ 450g

119,00 zł
0.50 l (238,00 zł / l)
( 3 )
Zaoszczędź 15% DODATKOWO na zamówieniu
Skopiuj kod: WINTER15
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 300 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 12.12.2022. Nie dotyczy marek Muck Boots, Roeckl, Schockemöhle & Pavo.
Jeden rozmiar
Dostawa
Dostępne już teraz. Przedmiot znajduje się w magazynie
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Maść do kopyt Carr Day Martin Cornucrescine. Unikalna, tradycyjna formuła stosowana i zaufana od pokoleń. Wmasować w koronkę w celu pobudzenia zdrowego wzrostu kopyt. Utrzymuje optymalny stan kopyt i wspomaga odbudowę i wzrost kopyt. Zastosowanie ręczne lub za pomocą szczoteczki do zębów stymuluje komórki produkujące keratynę. Maść do kopyt wspomaga również odrastanie włosów po aplikacji wcierek lub powstaniu blizn.


Opis techniczny:


Produkt zawiera etanol.

Jeźdźcy startujący w zawodach podlegających zasadom FEI powinni skonsultować się z lekarzem weterynarii przed użyciem.


Wskazówki użytkowania:


Nakładać ręcznie na czyste kopyta, wcierając dokładnie w koronki i w ewentualne pęknięcia. Stosować co tydzień, aby utrzymać zdrowy wzrost rogu kopytowego lub codziennie, aby przyspieszyć wzrost kopyt i poprawić ich niską jakość.

Ze względu na większy przyrost kopyt podczas użytkowania, mogą one wymagać częstszego werkowania. Wyniki są widoczne po 4-6 tygodniach.


ID produktu: 25211

Przeczytaj opinie:

Kolor: