« Wstecz / Koń / Ogłowia i wodze / Ogłowia i nachrapniki / Ogłowia bezwędzidłowe

F.R.A Freedom Riding Articles FRA Rebecca Sidepull

Od 726,75 zł
RRP: 969,00 zł
( 1 )
Zaoszczędź do 60% na artykułach wiosennych i letnich
+ DODATKOWE 19% zniżki na Horze & B Vertigo
+ DODATKOWE 9% zniżki na inne marki
Skopiuj kod: SUN-DEAL
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 290 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 22.07.2024.
Kolor: Brown
Brown FRA Rebecca Sidepull
Black FRA Rebecca Sidepull
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Zwroty do 30 dni - płatne 10 zł

Opis

Skórzany nachrapnik tej prostej uzdy kończy się na obu policzkach pierścieniem, do którego przymocowany jest podgardle i policzek. Drugi pierścień w tym samym miejscu służy do przymocowania wodzy, co skutkuje delikatniejszym prowadzeniem wodzy. Dodatkowo mały skórzany pasek łączy nachrapnik i policzek po przekątnej, zapobiegając przesuwaniu się nachrapnika i umożliwiając jeźdźcowi wywieranie nacisku na policzki. Podobnie jak w przypadku wszystkich uzd bezwędzidłowych, nachrapnik musi leżeć na twardej części grzbietu nosa, mniej więcej na początku kości nosowej. Podgardle w wersji sidepull może być ciasne, ale nigdy zbyt ciasne. To zapobiega skręcaniu się uzdy. Sidepull jest bardzo dobrą i prostą uzdą dla konia i jeźdźca ze względu na swoje bezpośrednie działanie. Jest używany przy lekkim kontakcie wodzy i jest idealny dla wrażliwych koni. Dlatego ta uzda jest szczególnie odpowiednia do treningu młodych koni i bardzo wrażliwych koni. Jej prostota sprawia, że jest łatwa w obsłudze dla początkujących. Na koniec, ta uzda jest bardzo odpowiednia do jazdy terenowej i jazdy szlakowej.

Cechy:

  • Wersja : skóra zaciągnięta z boku, z inkrustowanymi kamieniami Swarovskiego Kolor : mocca lub czarny Kołnierz : anatomiczny Wyściółka : miękka skóra pod szyją, z przodu i na nosie Naczółek : łukowaty z delikatnym wykończeniem Swarovskiego Nachrapnik : anatomicznie ukształtowany, wykończenie Swarovski Pasek szczęki : regulowany Wodze: miękka skóra z klipsem

ID produktu: 322962

Przeczytaj opinie:

Kolor: