Ochraniacze Elastic Tendon

689,00 zł
w tym VAT
Najlepsza cena
Ten produkt zawiera już najlepszą możliwą cenę. Dalsze rabaty z promocji i kuponów nie będą stosowane.
Kolor: Brazowy
Brazowy Ochraniacze Kentucky Horsewear Elastic Tendon
Jeden rozmiar
Dostawa
Dostępne już teraz. Przedmiot znajduje się w magazynie
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Elastyczne chody!


Kiedy w zeszłym roku wprowadzono na rynek ochraniacze Armadillo Aero Cadence Fetlock & Tendon Boots od Kentucky, okazały się one ogromnym hitem wśród skoczków na całym świecie.
W tym roku marka wprowadza wersję ochraniaczy z elastycznymi paskami o nazwie Kentucky Horsewear Armadillo Aero Elastic Tendon and Fetlock Boots.
Design ochraniaczy został zainspirowany pasją Kentucky Horsewear do sztuki współczesnej i został opracowany we współpracy z czołowym międzynarodowym skoczkiem Larsem Niebergiem i jego luzaczką Anną Sünkel.
Ochraniacze stworzone z najnowszych, technicznych materiałów kładą nacisk na ochronę, komfort i swobodę ruchów bez uszczerbku dla stylu.
Nowy design pozostaje taki sam z mocną obudową zewnętrzną wykonaną z wyjątkowo lekkiego, lecz wytrzymałego tworzywa TPU, chroniącego przed uderzeniami, podczas gdy obszary ścięgien i pęcin zostały wzmocnione amortyzującymi wstrząsy molekułami D3O dla maksymalnej ochrony.
Testy laboratoryjne wykazały, że ochraniacze absorbują uderzenia o ponad 50% lepiej niż jakikolwiek inny ochraniacz dostępny obecnie na rynku, z możliwością rozproszenia uderzenia tak mocnego że byłoby w stanie złamać ludzką kość.
W części ochraniacza, która chroni ścięgna znajdują się inteligentne otwory wentylacyjne, które zapobiegają przegrzaniu nóg i ścięgien, a wyściółka z neoprenu jest również perforowana, co sprawia, że ochraniacze te są niezwykle oddychające, a także doskonale amortyzują skórę.
Te ochraniacze chroniące ścięgna zaprojektowano z większym wycięciem niż tradycyjne ochraniacze na przednie nogi, dzięki czemu zapewniają optymalny zakres ruchów w obszarze pęciny podczas skoku.
Zwrócono również uwagę na zapewnienie optymalnej swobody i wygody w odniesieniu do kości rysikowej, tak aby konie były w stanie zgiąć nadgarstek bez problemu.
Ochraniacze tylne posiadają specjalną „strefę uderzenia” poprzez zastosowanie materiału D3O, co zapewnia optymalną ochronę pęcin zadnich nóg przed urazami w momencie odbicia się przez konia do skoku.
Zarówno ochraniacze przednie jak i tylne posiadają otwarty przód, a nowe podwójne elastyczne paski zaprojektowano z myślą o jeźdźcach, którzy szukają ochraniaczy zapewniających optymalną ochronę, ale w bardziej tradycyjnym stylu.


Opis techniczny:


Sprzedawane w parach.


ID produktu: 19308

Przeczytaj opinie: