« Wstecz / Marki / Neue Schule Bits

Neue Schule Bits NS Bits Smoczek Weymouth 16mm 7cm Trzonek

1.180,00 zł
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono NS Bits Smoczek Weymouth 16mm 7cm Trzonek
Tabela rozmiarów
A B
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Rewolucyjna, unikalna koncepcja projektu Weymouth - pierwsza w swoim rodzaju! Ten projekt jest często korzystny dla „krótkiego uśmiechu” (mała odległość od kącika wargi do kufy), wrażliwych zajętych ust lub uników języka lub koni, które mają trudności z oddychaniem i połykaniem w zaawansowanym zarysie. Smoczek NS wciska cały język, znacznie dalej do tyłu, tworząc szersze drogi oddechowe, poprawiając zdolność konia do oddychania i połykania. Oznaką niedrożności dróg oddechowych może być napięty koń, który nadmiernie się ślini, a nawet wydaje bulgoczący dźwięk. Jest to również korzystne, jeśli uniki języka są nawykowe, ponieważ koń ma dużo mniej miejsca na pomyślne cofnięcie języka, naciśnięcie ustnika lub wyciągnięcie go ponad górną część.

ID produktu: 317489

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: