« Wstecz / Marki / Neue Schule Bits

Neue Schule Bits Bity NS Turtle Tilt z elastycznym pierścieniem 16 mm Luźny pierścień 55 mm

969,00 zł
Dołącz do Horze Club! Zaoszczędź -20% EXTRA!
Skopiuj kod: HORZECLUB
Ważne tylko dla członków klubu Horze. Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 PLN. Nie można łączyć z innymi kuponami. W przypadku zwrotu jednego lub większej liczby produktów zwrócimy proporcjonalnie obniżoną wartość towarów. Nie dotyczy produktów wykluczonych (informacje na stronach produktów). Ważny do 15.10.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono Bity NS Turtle Tilt z elastycznym pierścieniem 16 mm Luźny pierścień 55 mm
Tabela rozmiarów
Size Size mm
S 118-128mm
M 128-138mm
L 138-148mm
XL 148-158mm
XXL 158-168mm
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Loose Ring to nasz nieskomplikowany wypróbowany i zaufany policzek. Bez względu na napięcie wodzy, dopasowanie ustnika do ust pozostaje niezmienione. Spłaszczony spód armat FlexZ z ich wgłębieniami inspirowanymi anatomią jest utrzymywany równolegle do języka, niezależnie od tego, jaką aktywność jeździecką lubisz. Ta innowacja jest genialna dla nadmiernie aktywnych, ruchliwych ust, które gryzą i gryzą ustnik. Turtle Top z Flex utrzymuje ustnik wyśrodkowany i wygięty nad językiem przez cały czas, bezpiecznie pomagając zapobiegać uniki języka na boki. Ten wygodny ustnik ponownie skupia nieuważny pysk z powrotem na pomocy wodzy, aby uzyskać miękki, spójny kontakt. Anatomicznie zaprojektowane wędzidło pomaga koniowi, który ma trudności z wyginaniem się i zaokrąglaniem wędzidła w celu uzyskania prawdziwego i prawidłowego zarysu. Ustnik Salox, policzki ze stali nierdzewnej, luźny pierścień z podwójnym przegubem.

ID produktu: 317562

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: