Uvex Kask jeździecki Suxxeed Glamour

1.737,00 zł
1.930,00 zł
w tym VAT
Czarny Kask jeździecki Uvex Suxxeed Glamour uvex
Niebieski Kask jeździecki Uvex Suxxeed Glamour uvex
Tabela rozmiarów
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Ten kask jeździecki przekonuje optymalnym dopasowaniem, komfortem, wysoką ochroną i pięknymi zdobieniami w postaci kryształków Swarovskiego.


Nowy kask jeździecki Uvex Suxxeed Glamour z bardzo popularnej serii kasków ujeżdżeniowych uvex jest tak elegancki jak cylinder ujeżdżeniowy, ale w przeciwieństwie do niego jest wyjątkowo bezpieczny. Oprócz stylowego designu kask oferuje maksimum bezpieczeństwa i maksimum komfortu. Kask posiada formowaną wtryskowo powłokę zewnętrzną i wewnętrzną warstwę wykonaną z tworzywa EPS. Skutkuje to bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Skorupa kasku jest odporna na uderzenia, amortyzująca wstrząsy podczas upadku i izolująca przed zimnem. Elegancka ochrona głowy - zarówno podczas treningów jak i zawodów. Łatwy i praktyczny w użyciu system R-FAS (Ring Fast Adapting System) ze zintegrowanym stalowym kółkiem, umożliwia szybkie dostosowanie pasków - w każdej sytuacji kask trzyma się mocno na głowie.


Cechy:


  • Wykonany w technologii hardshell
  • Spełnia wymagania normy VG1 01.040.2014-12
  • 2 rozmiary skorupy zewnętrznej
  • System 3D IAS pozwala na regulację w trzech wymiarach; system Monomatic umożliwia łatwe zapinanie i rozpinanie kasku jedną ręką; system R-FAS
  • Doskonała wentylacja

Techniczny opis:


Osłony pasków wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej.


ID produktu: 991043

Przeczytaj opinie:

Kask jeździecki Uvex Suxxeed Glamour