« Wstecz / Marki / GPA

GPA GPA 4S First Lady TLS Damski kask jeździecki

2.810,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black (Mat)
Black  GPA 4S First Lady TLS Damski kask jeździecki
Black/Shiny GPA 4S First Lady TLS Damski kask jeździecki
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Podobnie jak każdy kask GPA, również model 4S został opracowany przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie. Kask 4S to rewolucja technologiczna - 4 warstwy umożliwiają optymalne pochłanianie wstrząsów i lepszą odporność na ucisk boczny.

Doskonale pochłania siłę uderzenia Zewnętrzna powłoka z amortyzującego wstrząsy polimeru jako pierwsza bierze na siebie siłę uderzenia i podlega odkształceniu. Nowa, jednoczęściowa, wyjmowana i wymienna wyściółka nadaje się do prania. Miękkie w dotyku wypełnienie od wewnątrz ma właściwości antybakteryjne. Niezrównana stabilność gwarantuje maksimum bezpieczeństwa! W tym modelu system twin lock (TLS), czyli opatentowany sztywny pasek pod brodą, został zmodyfikowany, by zapewniać poziom stabilności i wsparcia, który do tej pory był zarezerwowany wyłącznie dla kasków motocyklowych. Pasek z termoplastycznej żywicy zapewnia lepszą ochronę karku, ponieważ obszar objęty ochroną jest większy niż w przypadku zwykłych kasków. Nowoczesny pasek pod brodą stanowi wzmocnienie skorupy kasku i zwiększa wytrzymałość na uderzenia boczne. Nowe zapięcie magnetyczne Fidlock można sprawnie obsługiwać jedną ręką. Elastyczne rozwiązanie TLS zapewnia jeszcze większy komfort, ponieważ system dostosowuje się do indywidualnej anatomii. Pasek TLS to autorski projekt GPA, wykorzystywany w nowych kaskach tej marki. Druga warstwa pochłania energię uderzenia. Trzecia powłoka z włókna szklanego zapewnia trwałość konstrukcji całego kasku i eliminuje skutki ucisku bocznego. Czwarta warstwa z polistyrenu minimalizuje siłę uderzenia, zgniatając się pod jego wpływem. W ten sposób zapewnia ochronę czaszki przed urazami mózgu. Optymalny system wentylacji Liczne otwory z przodu, z tyłu i po bokach sprawiają, że ten kask zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza. Niezrównany komfort

Opis techniczny:

Kaski GPA są zgodne z projektem normy EN1384-2017. Kaski GPA są zgodne z aktualną normą amerykańską ASTMF1163-15 i posiadają certyfikat SEI (amerykański znak jakości). Proszę zamawiać o 1 rozmiar wyżej, ponieważ kaski są za małe.

ID produktu: 345582

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: