« Wstecz / Marki / GPA

GPA GPA 4S First Lady Hybrid Damski kask jeździecki

Od 1.899,99 zł
RRP: 2.710,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black/Shiny
Black/Shiny GPA 4S First Lady Hybrid Damski kask jeździecki
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Podobnie jak każdy kask GPA, również model 4S został opracowany przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie. Kask 4S to rewolucja technologiczna - 4 warstwy umożliwiają optymalne pochłanianie wstrząsów i lepszą odporność na ucisk boczny.

Doskonale pochłania siłę uderzenia Zewnętrzna powłoka z amortyzującego wstrząsy polimeru jako pierwsza bierze na siebie siłę uderzenia i podlega odkształceniu. Nowa, jednoczęściowa, wyjmowana i wymienna wyściółka nadaje się do prania. Miękkie w dotyku wypełnienie od wewnątrz ma właściwości antybakteryjne. Znakomita ochrona karku i lepsze wsparcie. Klasyczny pasek pod brodą został zastąpiony hybrydowym systemem wykonanym według autorskiego projektu marki GPA. Nowe zapięcie stanowi połączenie systemu twin lock z tradycyjnym paskiem. Tylna część została wykonana z termoplastycznej żywicy z dodatkiem włókna szklanego. Nylonowe paski pokryte warstwą skóry syntetycznej zapina się na dwuczęściową klamrę. Usztywniana część tylna stanowi przedłużenie skorupy kasku. Dzięki temu hybrydowy system zapięcia zapewnia lepszą ochronę i doskonale utrzymuje kask w pożądanej pozycji. Przystępna cena i atrakcyjny design sprawiają, że ten model przypadnie do gustu również amazonkom, które cenią tradycyjny styl. Druga warstwa pochłania energię uderzenia. Trzecia powłoka z włókna szklanego zapewnia trwałość konstrukcji całego kasku i eliminuje skutki ucisku bocznego. Czwarta warstwa z polistyrenu minimalizuje siłę uderzenia, zgniatając się pod jego wpływem. W ten sposób zapewnia ochronę czaszki przed urazami mózgu. Optymalny system wentylacji Liczne otwory z przodu, z tyłu i po bokach sprawiają, że ten kask zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza. Niezrównany komfort

Opis techniczny:

Kaski GPA są zgodne z projektem normy EN1384-2017. Kaski GPA są zgodne z aktualną normą amerykańską ASTMF1163-15 i posiadają certyfikat SEI (amerykański znak jakości). Proszę zamawiać o 1 rozmiar wyżej, ponieważ kaski są za małe.

ID produktu: 345581

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: