Niezbędne w sezonie muchowym
Eskadron
Eskadron

Eskadron

Marka Eskadron już od ponad trzydziestu lat jest synonimem jakości i innowacji. To gracz, który od dawna liczy się na międzynarodowej arenie sportowej. W asortymencie tej marki znajdziesz produkty opracowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie konia oraz jeźdźca. Niezależnie od tego, czy trenujesz wyczynowo, czy jeździsz rekreacyjnie, docenisz produkty Eskadron za ich wytrzymałość, innowacyjne technologie i przyciągający wzrok design.

264 produktów
Kupuj Eskadron na horze.pl.

Na horze.pl możesz kupować online wygodnie, a zamówienia są dostarczane w przeciągu tylko kilku dni.

Eskadron -  jedna z najbardziej znanych marek jeździeckich na świecie

Eskadron już od ponad trzydziestu lat ustanawia standardy jakości w dziedzinie sprzętu jeździeckiego. Marka na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i dobro konia. Niezależnie od tego, czy produkty są przeznaczone do jazdy rekreacyjnej czy wyczynowej, Eskadron stawia na wytrzymałość i solidne wykonanie, a w procesie produkcji wykorzystuje szereg innowacyjnych technologii, a wszystko to w niezwykle atrakcyjnym, stylowym wydaniu.

Eskadron - nowoczesna marka jeździecka

Eskadron o jedna z najbardziej znanych marek na rynku produktów jeździeckich. Podobnie jak jej siostrzana firma, Pikeur, również i ta marka od 1990 roku wchodzi w skład prestiżowej Bugatti Holding Brinkmann Group. Eskadron na całym świecie kojarzy się z pierwszorzędną jakością, a korzystając z tej renomy, nieustannie podnosi świadomość w świecie jeździeckim już od 1977 roku, kiedy to marka została założona. Eskadron celowo pozycjonuje się zarówno w świecie zawodowców jak i w segmencie jazdy rekreacyjnej - w obu przypadkach oferuje dobrą relację ceny do jakości.

Kolekcje Eskadron na cały rok

Kolekcje Eskadron są wypuszczane dwa razy w roku: kolekcja Eskadron Spring/Summer wychodzi wiosną, a Autumn/Winter jesienią. W ramach kolekcji wyróżnia się linie takie jak Classic Sports, New Generation, Eskadron Heritage, Basics, Platinum czy Equestrian Fanatic. Jednym z ostatnich projektów marki jest motto #ridesleepeatrepeat.

Eskadron to nie tylko gwarancja jakości, ale też odpowiedź na najnowsze wyzwania modowe. Zapewnij sobie i koniowi wygodę. Wybierz innowacyjne produkty Eskadron do pracy w siodle i nie tylko.

Eskadron - synonim stylu w sportach jeździeckich

Sprzęt jeździecki marki Eskadron przyciąga spojrzenia: w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, by skompletować atrakcyjną stylizację dla siebie i konia.

Przeglądaj szeroką gamę bryczesów, koszul treningowych i kurtek jeździeckich, a także imponujący asortyment ochraniaczy, kantarów, derek i owijek. Warto też pamiętać o sztandarowym produkcie tej marki, jakim są czapraki. Eskadron odpowie na wszystkie potrzeby i wymagania.

Produkty marki Eskadron wyróżniają się nie tylko doskonałym wykonaniem. Marka dba również o estetykę i w przemyślany sposób wykorzystuje szeroką gamę kolorów, co rusz proponując nowe odsłony znanych produktów. Kolekcja ridesleepeatrepeat przenosi popularny hasztag na inny poziom i sprawia, że jeździeckie motto staje się elementem codzienności. Czapraki Eskadron cieszą się popularnością nie tylko ze względu na oryginalny design, ale też z uwagi na wyjątkowe praktyczne właściwości: są przewiewne, antypoślizgowe i doskonale amortyzują wstrząsy. Eskadron z powodzeniem łączy piękno i funkcjonalność. Z pewnością docenią to wszyscy jeźdźcy, którym zależy na jakości, ale też na atrakcyjnym wyglądzie.

Marka wypuszcza kilka kolekcji w ciągu roku. Kolekcja Sprin/Summer pojawia się wiosną, a na zimę przygotowywana jest kolekcja Autumn/Winter. Poza tym marka oferuje też regularnie swoje sztandarowe kolekcje produktów, takie jak m.in. Classic Sports, New Generation, Heritage, Nici, Basics, Platinum and Equestrian Fanatics.