Back on Track Derka polarowa dla psa , 21-34

223,20 zł
279,00 zł
w tym VAT
15% zniżki na Twoje zamówienie
Skopiuj kod: FIRSTLOVE
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 250 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 20.09.2021.
Czarny Derka polarowa dla psa Back on Track, 21-34 backontrack
Tabela rozmiarów
  • Darmowa wysyłka powyżej 250 zł
  • Wysyłka do 3 dni
  • Bezpłatne zwroty do 100 dni

Opis

Materiał polarowy z warstwą materiału Welltex Back On Track Ceramic najbliżej psa - Te derki są idealne dla psa sportowego, starszego psa, a w gruncie rzeczy dla każdego psa! Stosowane do rozgrzewki przed i po zawodach, jako derka terapeutyczna dla starszych lub rannych psów, Idealne po hydroterapii, aby utrzymać ciepło psa - właściwości odprowadzania wilgoci z sierści zapewnią szybkie wyschnięcie psa po kąpieli i ogrzanie go - lub tuż po mokrym, zimowym spacerze! Tkanina składa się z włókien poliestrowych i polipropylenowych (niektóre produkty są mieszane z włóknami bawełnianymi) z proszkiem ceramicznym wtapianym we włókna. Ceramika nadaje tkaninie unikalne właściwości, które odbijają ciepło ciała w postaci promieniowania cieplnego w podczerwieni.


Techniczny opis:


Tkanina produkowana jest w Chinach i składa się w 100% z polipropylenu (PP) z proszkiem ceramicznym lub w 50% z poliestru z proszkiem ceramicznym i w 50% z bawełny.


Wskazówki pielęgnacji:


Produkty z linii Back on Track można prać w pralce w temperaturze 30°C z użyciem łagodnego środka do prania. Suszyć na powietrzu.


ID produktu: D2027

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Derka polarowa dla psa Back on Track, 21-34