« Wstecz / Motywy / Kuce & Shetland / Czapraki dla kucy

Horze Horze Cairo Infra-Red Czaprak skokowy

RRP: -18% zniżki
229,00 zł
RRP: 279,00 zł
Kolor: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Horze Cairo Infra-Red Czaprak skokowy
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Prosty, a zarazem elegancki i praktyczny czaprak z wierzchnią warstwą z diagonalu bawełnianego, wykończony od spodu materiałem, który wykorzystuje działanie podczerwieni. Siateczkowy kanał wzdłuż grzbietu zapewnia dopływ świeżego powietrza, co przydaje się przede wszystkim podczas intensywnych treningów i jazdy w upalne letnie dni. Długie paski do siodła i rozpinane pętelki na popręg utrzymują czaprak na miejscu. Czerwona lamówka i tasiemka z logo wzdłuż kręgosłupa sprawiają, że czaprak nabiera sznytu typowego dla całej kolekcji Horze Zairo. Ceramiczne nanocząstki wplecione w strukturę materiału pochłaniają energię z ciała konia, oddając ją w formie promieniowania podczerwonego o długości fali 8~12μm. Promieniowanie podczerwone przenika w głąb tkanek i pobudza cząsteczki wody, by doprowadzić do uwalniania się ciepła, które rozszerza naczynia krwionośne, wspomaga krążenie, a zarazem metabolizm, tym samym zapewniając sprężystość mięśni.

Cechy:

  • Materiał Infrared Tech z dodatkiem nanocząstek ceramicznych Wspomaga krążenie i metabolizm Diagonal bawełniany Siateczka wzdłuż kręgosłupa Miękka wyściółka Szybkoschnący materiał Anatomiczny krój linii grzbietu Długie paski do siodła Regulowana, zapinana na rzep pętelka na popręg Elegancki design z czerwoną lamówką i silikonową etykietką

Opis techniczny:

100% poliester

Wskazówki pielęgnacji:

Prać w temp. 30°.

ID produktu: 17463

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: