« Wstecz / Marki / Christ

Christ Podkładki pod siodło Christ Square Champ D

849,00 zł
( 3 )
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Black/Off-White
Black/Off-White Podkładki pod siodło Christ Square Champ D
White/Off-white Podkładki pod siodło Christ Square Champ D
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Nasze czapraki kwadratowe są również produkowane w tych samych wersjach co nasze czapraki: „Standard”, „Champ” i „Spezial”. Model „Standard” wykonany jest od spodu w całości ze skóry jagnięcej i ma runo o grubości ok. 30mm. Wersja „Champ” ma tylko skórę jagnięcą w miejscu, w którym siedzi jeździec i głębokość okrywy ok. 30mm też. „Spezial” ma 2 głębokości runa na spodniej stronie jagnięcej skóry: ok. 30mm w okolicy siodła i ok. 10mm na klapach. Dostępne są kwadratowe czapraki: S – skokowe, D – ujeżdżeniowe i VS – uniwersalne.

ID produktu: 17236

Przeczytaj opinie:

Kolor: