« Wstecz / Marki / Christ

Christ Czaprak Christ do siodeł bezdrzewnych, spezial

999,00 zł
( 2 )
Zaoszczędź do 20% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 300 PLN +, oszczędź 15%. Wydaj 400 PLN +, oszczędź 20%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 25.06.2023.
Kolor: Black/Off-White
Black/Off-White Czaprak Christ do siodeł bezdrzewnych, spezial
BR/OWH/DBR Czaprak Christ do siodeł bezdrzewnych, spezial
Tabela rozmiarów
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Wstecz
Ważne jest, aby czaprak opierał się na długości siodła, a niekoniecznie na długości grzbietu konia. Czaprak powinien być zawsze nieco dłuższy niż siodło. Model czapraka powinien również pasować do modelu siodła (np. Ujeżdżeniowy, wszechstronny).
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Numnah z pełną owczą skórą. W części siedziska wyposażonej w wełnę o wysokości 30 mm, a po bokach o 15 mm. Strzyżona owcza skóra w obszarze bocznym zapewnia bliskość konia. Zapięcie na rzep z przodu iz tyłu. Otwierana prowadnica popręgu na nylonowej osłonie przed otarciami. Wkładki można wkładać do zintegrowanych kieszeni/komór. Dostarczane bez podkładek. Można je zamówić jako opcję.

Cechy:

  • Spód wykonany w całości z prawdziwej owczej skóry dla optymalnego wyściełania Wierzch wykonany ze specjalnej tkaniny siodłowej Chrystusa Zapinany na rzepy Można prać w pralce z dodatkiem detergentu do skóry jagnięcej i odporny na suszenie

Opis techniczny:

Panele 17692 pasują do podkładki.

ID produktu: 17682

Przeczytaj opinie:

Kolor: