« Wstecz / Marki / Zandona

Zandona Zandona Elite Air Fetlock Ochraniacze dla konia

889,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Zandona Elite Air Fetlock Ochraniacze dla konia
Brown Zandona Elite Air Fetlock Ochraniacze dla konia
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Innowacyjne ochraniacze dla koni “ELITE AIR fetlock” to luksusowy model, który zapewnia koniom sportowym niezrównaną ochronę w najnowocześniejszym wydaniu. Te lekkie i wygodne ochraniacze, wykonane z zastosowaniem najnowszych dostępnych technologii, zapewniają znakomitą ochronę. Zewnętrzna powłoka ma nowoczesną wkładkę z włókna węglowego FLEX-CARBON (technologia oczekuje na ochronę patentową), która wzmacnia właściwości ochronne, jednocześnie pozwalając ochraniaczom zachować elastyczność i idealnie dopasować się do nóg konia, któremu łatwiej będzie teraz sprostać wymagającym zadaniom. Wyściółka jest wykonana z siateczki 3D z wkładką z perforowanego neoprenu. Całość uzupełnia wypróbowana żelowa wkładka w technologii Gel-Tech, którą umieszczono w miejscach szczególnie narażonych na uderzenia. Ochraniacze wyposażone w szereg nowoczesnych technologii zapewniają niebywałą wygodę i doskonałą ochronę, a do tego są niesamowicie przewiewne dzięki wewnętrznej warstwie z materiału COOLMAX®, który doskonale odprowadza pot. Zapięcia na kołeczki mają nowy kształt, dzięki czemu zapina się je wygodnie, bezpiecznie i szybko. Specjalne złote wstawki sprawiają, że ochraniacze ELITE AIR YOUNG prezentują się wyjątkowo ekskluzywnie. Włoski design i dbałość o szczegóły sprawiają, że ten model to klasa sama w sobie i synonim najwyższej jakości.

Cechy:

  • Konstrukcja zapewnia wysoki poziom ochrony: siateczka 3D Air + perforowany neopren
  • Przewiewna wyściółka Coolmax®
  • Elastyczne wstawki z włókna węglowego FLEX-CARBON (w oczekiwaniu na ochronę patentową) zapewniają niebywały poziom wygody i ochrony
  • Żelowa wkładka Gel-Tech idealnie pochłania wstrząsy
  • Dopływ świeżego powietrza zapewniają otwory wentylacyjne
  • Elastyczna powłoka zewnętrzna i strefa Flex-Zone to gwarancja swobody ruchów
  • W 100% wyprodukowane we Włoszech

ID produktu: 344364

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: