« Wstecz / Marki / uvex

uvex Rękawice jeździeckie uvex i-performance II

159,00 zł
( 3 )
Najlepsza cena
Najlepsza cena
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Rękawice jeździeckie uvex i-performance II
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Na chwyt! uvex i-performance 2 to bardzo elastyczne rękawice jeździeckie o maksymalnej przyczepności: opracowane z profesjonalistami dla najwyższych wymagań!

Te wysoce elastyczne rękawice jeździeckie o maksymalnej przyczepności zostały opracowane we współpracy ze sportowcami uvex i wyróżniają się trwałością. Siateczkowe aplikacje na palcach i wierzchniej części dłoni zapewniają doskonałą wentylację i wysoki komfort. Specjalnie zaprojektowany przycisk jest częścią projektu. uvex i-performance 2 jest kompatybilny z ekranem dotykowym i można go prać w temperaturze do 30 stopni.

Cechy:

  • Trwałość: Wysoka odporność na ścieranie zapewnia wyjątkową trwałość rękawic jeździeckich. Wzmocnienie materiałowe: Podwójne warstwy materiału w punktach styku wodzy (palec wskazujący) dla szczególnie wytrzymałego. Optymalny chwyt: materiały o wyjątkowo wysokiej przyczepności, dzięki którym wodze zawsze dobrze leżą w dłoni – niezależnie od tego, czy są mokre, czy suche! Dopasowanie: Jak druga skóra! Elastyczne wstawki z tkaniny zapewniają rozciągliwość w każdym kierunku (4D-Stretch). Obsługa ekranu dotykowego: Materiał o otwartych porach na opuszkach palców sprawia, że rękawice jeździeckie są kompatybilne z ekranem dotykowym.

Opis techniczny:

Strona zewnętrzna / wewnętrzna strona: 60% poliuretan, 40% poliamid. Siateczka: 87% poliamid, 13% elastan.

Wskazówki pielęgnacji:

Można prać w pralce (30°C) - Ważne: zamknij pasek z taśmą dotykową, dokładnie dopasowując łaty, aby upewnić się, że nic nie utknie w taśmie dotykowej podczas prania w pralce - aby zamknięcie taśmy dotykowej nadal działało prawidłowo. Zalecamy również włożenie rękawiczek do worka na pranie przed wypraniem ich w pralce.

ID produktu: 991678

Przeczytaj opinie:

Kolor: