« Wstecz / Marki / Trikem

Trikem Żel chłodzący Trikem 250 ml

34,90 zł
0.25 l (139,60 zł / l)
( 2 )
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Nie określono
Nie określono Żel chłodzący Trikem 250 ml
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Skraca czas regeneracji po ciężkim treningu Żel chłodzący minimalizuje krwawienie z niewielkich pęknięć mięśni po ciężkim treningu i kontuzji. Masować lub wcierać w dotknięty obszar. Szeroko stosowany w sporcie wyczynowym, ogólnorozwojowym oraz przez fizjoterapeutów, masażystów oraz do codziennej pielęgnacji nóg konia i po forsownych sesjach. Zmniejsza czas regeneracji. Zawsze nakładany na nieuszkodzoną skórę.

Opis techniczny:

Dawkowanie: Żel chłodzący RADITAL jest zwykle stosowany w obfitych aplikacjach, ale można go również stosować w odstępach około 30 minut, aby uzyskać dłuższy efekt chłodzenia. SKŁADNIKI: Mentol. Eukaliptol. Etanol. Karbomer. Propylen. Woda.

ID produktu: 25069

Przeczytaj opinie:

Kolor: