« Wstecz / Koń / Derki / Terapeutiskt täcken

Veredus Dywan Veredus Magnetik

2.370,00 zł
( 2 )
Najlepsza cena
Najlepsza cena
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Black
Black Dywan Veredus Magnetik
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wykonany z oddychającego mikroporowatego materiału, Magnetik Rug jest wyposażony w 32 magnesy neodymowe, które wytwarzają moc 2400 gausów każdy. Magnesy są rozmieszczone w powięziach lędźwiowo-grzbietowych, najszerszych i barkach. Magnetik Rug jest przeznaczony do stosowania samodzielnie lub pod dowolnym zimowym kocem.

Cechy:

  • Zmniejsza ból i obrzęki Pobudza przepływ krwi Przyspiesza eliminację toksyn Przyspiesza procesy regeneracyjne Przygotowuje mięśnie i ścięgna do wysiłku

Opis techniczny:

BEZ DOPINGU – NIE INWAZYJNA CZYM JEST MAGNETOTERAPIA Magnetoterapia jest metodą leczniczą wielu schorzeń u ludzi i zwierząt, wykorzystującą pola magnetyczne. Pola magnetyczne sprzyjają i ułatwiają mikrokrążenie limfatyczne i krwionośne, zmianę i wykorzystanie substancji odżywczych przez komórki, naturalny system obrony biologicznej i eliminację zbędnych produktów przemiany materii. Ponadto pole magnetyczne przynosi znaczące korzyści we wszystkich procesach zapalnych, którym często towarzyszy ból. Korzyść uzyskuje się poprzez zmniejszenie procesu zapalnego i jednoczesne działanie przeciwbólowe w stosunku do włókien nerwowych tkanki.

ID produktu: 24865

Przeczytaj opinie:

Kolor: