« Wstecz / Koń / Derki / Terapeutiskt täcken

Veredus Dywan Veredus Magnetik

2.310,00 zł
( 2 )
Zaoszczędź do 20% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 300 PLN +, oszczędź 15%. Wydaj 400 PLN +, oszczędź 20%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 25.06.2023.
Kolor: Black
Black Dywan Veredus Magnetik
Tabela rozmiarów
Size Back Length
S 130-145 cm
M 145-160 cm
L 160-175 cm
Wstecz
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Wykonany z oddychającego mikroporowatego materiału, Magnetik Rug jest wyposażony w 32 magnesy neodymowe, które wytwarzają moc 2400 gausów każdy. Magnesy są rozmieszczone w powięziach lędźwiowo-grzbietowych, najszerszych i barkach. Magnetik Rug jest przeznaczony do stosowania samodzielnie lub pod dowolnym zimowym kocem.

Cechy:

  • Zmniejsza ból i obrzęki Pobudza przepływ krwi Przyspiesza eliminację toksyn Przyspiesza procesy regeneracyjne Przygotowuje mięśnie i ścięgna do wysiłku

Opis techniczny:

BEZ DOPINGU – NIE INWAZYJNA CZYM JEST MAGNETOTERAPIA Magnetoterapia jest metodą leczniczą wielu schorzeń u ludzi i zwierząt, wykorzystującą pola magnetyczne. Pola magnetyczne sprzyjają i ułatwiają mikrokrążenie limfatyczne i krwionośne, zmianę i wykorzystanie substancji odżywczych przez komórki, naturalny system obrony biologicznej i eliminację zbędnych produktów przemiany materii. Ponadto pole magnetyczne przynosi znaczące korzyści we wszystkich procesach zapalnych, którym często towarzyszy ból. Korzyść uzyskuje się poprzez zmniejszenie procesu zapalnego i jednoczesne działanie przeciwbólowe w stosunku do włókien nerwowych tkanki.

ID produktu: 24865

Przeczytaj opinie:

Kolor: