« Wstecz / Marki / Stassek

Stassek Stassek Equigel Komfort Chłodzenie i Łagodzenie z Aloe Vera, 250 ml

42,99 zł
0.25 l (171,96 zł / l)
Zaoszczędź do 20% na swoim zamówieniu
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 300 PLN +, oszczędź 15%. Wydaj 400 PLN +, oszczędź 20%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 25.06.2023.
Kolor: Green
Green Stassek Equigel Komfort Chłodzenie i Łagodzenie z Aloe Vera, 250 ml
Jeden rozmiar
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

2-fazowy żel regenerujący. Z aloesem, olejkiem rozmarynowym i mentolem. Z praktycznym dozownikiem. Bez kamfory – bez substancji dopingującej. 1. faza: odświeżający chłód. 2. faza: relaksujące ciepło. Energia i pobudzająca świeżość łączą się ze spokojem przyjemnego ciepła. Drogocenne olejki aromatyczne stają się jednością zgodnie z zasadą yin i yang. Equigel Comfort zapewnia koniom szybką i trwałą regenerację oraz relaks po treningu. Aloes, olejek rozmarynowy i mentol mają korzystny efekt chłodzący w pierwszej fazie. W drugiej fazie wytwarzane jest ciepło, które sprzyja głębokiemu i ożywiającemu relaksowi.

Opis techniczny:

INCI: AQUA, ALKOHOL, LIŚCIE ALOESU, OLEJKI AROMATYCZNE JAK MENTHOL I ROZMARYNA, PERFUMY, UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, ETOKSYDIGLIKOL, KARBOMER, PIGMENTY.

ID produktu: 25127

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: