« Wstecz / Marki / Stassek

Stassek Stassek Equigel Komfort Chłodzenie i Łagodzenie z Aloe Vera, 250 ml

42,99 zł
0.25 l (171,96 zł / l)
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Green
Green Stassek Equigel Komfort Chłodzenie i Łagodzenie z Aloe Vera, 250 ml
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

2-fazowy żel regenerujący. Z aloesem, olejkiem rozmarynowym i mentolem. Z praktycznym dozownikiem. Bez kamfory – bez substancji dopingującej. 1. faza: odświeżający chłód. 2. faza: relaksujące ciepło. Energia i pobudzająca świeżość łączą się ze spokojem przyjemnego ciepła. Drogocenne olejki aromatyczne stają się jednością zgodnie z zasadą yin i yang. Equigel Comfort zapewnia koniom szybką i trwałą regenerację oraz relaks po treningu. Aloes, olejek rozmarynowy i mentol mają korzystny efekt chłodzący w pierwszej fazie. W drugiej fazie wytwarzane jest ciepło, które sprzyja głębokiemu i ożywiającemu relaksowi.

Opis techniczny:

INCI: AQUA, ALKOHOL, LIŚCIE ALOESU, OLEJKI AROMATYCZNE JAK MENTHOL I ROZMARYNA, PERFUMY, UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, ETOKSYDIGLIKOL, KARBOMER, PIGMENTY.

ID produktu: 25127

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: