« Wstecz / Koń / Siodła i popręgi / Popręgi / Popręgi ujeżdżeniowe

Schockemöhle Schockemöhle Pittsburgh Stretch Krótki popręg

RRP: -10% zniżki
566,10 zł
RRP: 629,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black/Silver
Black/Silver Schockemöhle Pittsburgh Stretch Krótki popręg
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Czy może być jeszcze większy komfort? Jeśli chodzi o ukochanego czworonożnego przyjaciela, odpowiedź zapewne bez wątpienia brzmi „tak”! W przypadku krótkich popręgów dobrym wyborem jest model Pittsburg Stretch z dwustronną gumką firmy Schockemöhle Sports. Krótki popręg jest wykonany z miękkiej skóry ziarnistej i zapewnia jeszcze większą swobodę ruchu łokcia konia dzięki specjalnie opracowanemu anatomicznemu krojowi. Środkowa część jest szersza, twardsza skóra w tym obszarze zapewnia optymalny rozkład nacisku na klatkę piersiową. D-ring z zapięciem na rzep okazuje się równie praktyczny jak prowadzenie pasków popręgu. Zapobiega to poślizgowi. Solidne, wysokiej jakości klamry rolkowe są miękko wyściełane - popręg siodła bez kompromisów!

Cechy:

  • Krótki popręg o anatomicznym kształcie Wykonany z miękkiej skóry ziarnistej Odciąża łokieć konia, zapewniając maksymalną swobodę ruchów Optymalne rozłożenie nacisku na klatkę piersiową dzięki szerszej, twardszej części środkowej D-ring do mocowania paskami na rzepy Brak zsuwania się dzięki pętlom pasków siodła Masywne klamry rolkowe, miękko wyściełane Z dwustronną gumką

ID produktu: 343554

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: