« Wstecz / Koń / Ogłowia i wodze / Ogłowia i nachrapniki / Ogłowia z nachrapnikiem kombinowanym

Horze Ogłowie bezwędzidłowe kombinowane Orlando

RRP: -16% zniżki
419,00 zł
RRP: 499,00 zł
( 14 )
Zaoszczędź 12% od 350 PLN lub 16% od 500 PLN
Skopiuj kod: SAVEMORE
Wydaj 350 PLN +, oszczędź 12%. Wydaj 500 PLN +, oszczędź 16%. Nie łączy się z innymi rabatami. Voucher nie łączy się z innymi promocjami lub kuponami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 03.06.2024.
Kolor: Black
Black Ogłowie bezwędzidłowe kombinowane Orlando
Brown Ogłowie bezwędzidłowe kombinowane Orlando
Jeden rozmiar
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Jedno uzda – wiele możliwości!

Ogłowie Horze Orlando to ogłowie kombinowane, którego można używać zarówno bez wędzidła, jak i z wędzidłem. Daje to możliwość wypróbowania różnych sposobów jazdy i zmiany ich. Ogłowie jest wykonane z miękkiej olejowanej skóry typu pull-up i anatomicznie wycięte na czubku głowy. Piękne złote okucia idealnie komponują się z bogatym brązowym kolorem. Dołączone gumowe wodze są super praktyczne i wygodne.

Cechy:

  • Ogłowie kombinowane Może być używane bez wędzidła lub z wędzidłem Miękka skóra typu pull-up Anatomiczny kształt Złote okucia W zestawie gumowe wodze

Opis techniczny:

100% skóra.

Wskazówki pielęgnacji:

Otwórz klamry i wytrzyj do czysta wilgotną gąbką. Nie nasączać wodą ani chemicznymi środkami czyszczącymi nieprzeznaczonymi do skóry. Środek do czyszczenia i odżywka do skóry może być również używany do utrzymania kondycji i żywotności skóry.

ID produktu: 10125

50% klientów twierdzi, że ten produkt ma zaniżoną rozmiarówkę, 50% klientów twierdzi, że ten produkt ma zaniżoną rozmiarówkę
Mały
6
Normalny
5
Duży
1

Przeczytaj opinie:

Kolor: