« Wstecz / Marki / Neue Schule Bits

Neue Schule Bits Bity NS Lekki Mors L'Hotte Weymouth 12mm 7cm Shank

1.180,00 zł
Gotowy na jesień? - 50 PLN Prezent
Skopiuj kod: AUTUMN
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 24.09.2023.
Kolor: Nie określono
Nie określono Bity NS Lekki Mors L'Hotte Weymouth 12mm 7cm Shank
Tabela rozmiarów
A B
Wstecz
Podczas pomiaru rozmiaru wędzidła zawsze mierz długość od środka jednego pierścienia (lub policzka) do wnętrza przeciwnego. Upewnij się, że wędzidło jest wyprostowane. Grubość wędzidła jest zawsze mierzona bezpośrednio w pierścieniu wędzidła. Po umieszczeniu go w pysku konia powinno być maks. 5 mm po obu stronach wędzidła.
Horze logo
Wysyłka przez Horze
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Darmowy Zwrot
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Czy twój koń ma za mało miejsca w pysku, aby wygodnie pomieścić zestaw podwójnych? NS Lightweight Mors L'Hotte Weymouth (French Curb) jest idealny dla koni, które nie mają dużo miejsca w pysku, jest również niezwykle korzystny dla koni silnych, ale jednocześnie wrażliwych. Ponieważ dostępna jest dodatkowa przestrzeń, można zastosować grubszy mostek, aby zachęcić konia do rozciągnięcia się w kontakcie wydłużającym szyję. Ustnik Salox, policzki ze stali nierdzewnej, bit Weymouth.

ID produktu: 317488

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: