« Wstecz / Koń / Ogłowia i wodze / Naczółki

Magic Tack Magic Tack Blue Radiance Bling Classic Naczółek

309,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Blue
Blue Magic Tack Blue Radiance Bling Classic Naczółek
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Blue Radiance - idealny design do błękitno-białych stylizacji na zawody. Ten model wyróżniają niebieskie elementy na środku, które znakomicie uzupełniają jasnobłękitne i srebrne detale przechodzące w biel, a następnie znów w błękit. Materiał: Naczółek jest wykonany ze skóry i dzięki temu jest wyjątkowo wytrzymały. Magnetyczne metalowe zaczepy na końcach błyskawicznie mocuje się w specjalnych pętelkach.

Opis techniczny:

Rozmiary: Standard Bling: standardowa długość, pasuje do każdego rozmiaru pętelek Bling + C Loop: całkowita długość 41cm Bling + F Loop: całkowita długość 43cm Bling + XF Loop: całkowita długość 45cm -Pony Bling: pasuje do pętelek C Loop, model krótszy od Standard Bling Pony Bling + C Loop: całkowita długość 39cm. Przechowywanie: Naczółek można na stałe przymocować do ogłowia lub zdejmować po użyciu i chować w pace.

ID produktu: 341592

Przeczytaj opinie:

Ten produkt nie zawiera żadnych opinii. Pomóż nam oraz innym klientom poprzez napisanie swojej opinii.

Kolor: