« Wstecz / Koń / Siodła i popręgi / Popręgi

Kavalkade Klimatex Moon Popręg Ujeżdżeniowy

Od 196,31 zł
RRP: 249,00 zł
Zaoszczędź 22% EXTRA na marce Horze & B Vertigo! + Zaoszczędź 12% na prawie wszystkich innych markach
Skopiuj kod: SUMMER2024
Minimalna kwota zamówienia musi wynosić 400 PLN. Z wyprzedaży Brands in Focus wyłączone są marki: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Mountain Horse, Covalliero. Nie łączy się z innymi rabatami. Jeśli zwracasz jeden lub kilka artykułów, zwrócimy cenę zwracanego produktu pomniejszoną o rabat. Nie dotyczy produktów wykluczonych z promocji (informacja na stronach produktów). Ważne do 17.06.2024.
Kolor: Black
Black Kavalkade Klimatex Moon Popręg Ujeżdżeniowy
Tabela rozmiarów
Horze logo
Wysyłka przez Horze
ZBIERZ PUNKTY za ten artykuł jako Członek Horze Club.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 zł
Bezpłatne zwroty do 30 dni

Opis

Popręg krótki Klimatex "Moon" jest idealny dla koni wąsko zbudowanych z przodu, z krótkim grzbietem i szeroką klatką piersiową, co często powoduje zsuwanie się siodła do przodu. Dzięki specjalnemu krójowi półksiężyca popręg zapewnia odpowiednie trzymanie siodła przy jednoczesnej większej swobodzie łokci. Z pierścieniem D. Popręgi Klimatex są wykonane z wytrzymałej tkaniny mieszanej. Wewnątrz znajduje się oddychająca tkanina dystansowa, która zapewnia równomierne rozłożenie nacisku i wygodę. Ponadto materiał Klimatex znany jest z doskonałego odprowadzania potu.

Cechy:

  • Krótki popręg Klimatex „Moon Anatomiczny krój Z gumkami po obu stronach i D-ringiem Wytrzymała tkanina mieszana Bardzo dobre odprowadzanie potu Oddychająca tkanina dystansowa zapewniająca równomierne rozłożenie nacisku

Opis techniczny:

Materiał: Klimatex.

ID produktu: 344130

Przeczytaj opinie:

Kolor: